Warsztaty dla osób, które chcą testować, ale nie wiedzą jak zacząć.

Warsztaty dla osób, które chcą testować, ale nie wiedzą jak zacząć.

Cel warsztatów jest ambitny – każda z uczestniczek będzie odpowiedzialna za testy wybranej funkcjonalności, weryfikację i walidację testowanego systemu oraz za odpowiednie raportowanie wykrytych defektów.

W trakcie warsztatów dowiecie się w praktyce jak ważna jest rola testera w projekcie i dlaczego warto testować jak najwcześniej. Warsztat obejmie zarówno część planowania testów i tworzenia dokumentacji testowej, jak i testy funkcjonalne pozytywne i negatywne oraz testy użyteczności. Podejście zwinne do testów wykorzystywane w trakcie warsztatów pozwoli na przećwiczenie w praktyce testowania w sprintach, a dzięki retrospekcjom testowym da możliwość na udoskonalenie kolejnej iteracji testowej.

Nie ma wymagań jeśli chodzi o doświadczenie!

Kiedy? 25 czerwca o godzinie 18:00
Gdzie? Hub:raum
Czas trwania: 3 godz.
Ilość miejsc: 20

Prowadząca: Monika Braun

Monika Braun

Monika Braun

Specjalistka w obszarze Quality Assurance oraz Quality Control.
Od przeszło 10 lat zaangażowana w zapewnianie i kontrolę jakości w projektach komercyjnych dla liderów branży telekomunikacyjnej,
bankowej i logistycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i w Ameryce Południowej. Na co dzień Quality Director w krakowskiej firmie Software Mind, w swojej pracy wspiera swoją organizacje w dostarczaniu Klientom produktów najwyższej jakości. Dodatkowo jako trener szkolący Testerów i Test Managerów z pasją dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, wspierając uczestników szkoleń w odkrywaniu nowych możliwości rozwoju osobistego.

Warsztaty organizowane są przez Women in Technology i Fundacja Przestrzeń Rozwoju.

Partnerem spotkania jest Hubraum Krakow, który udostępnia nam swoją przestrzeń. Patronat medialny obejmuje portal Mam Spotkanie – najciekawsze wydarzenia dla kobiet.

Informujemy, że warsztaty są płatne 10 zł, w celu pokrycia kosztów wydarzenia. Zapisy.

Zapraszamy do efektywnego testowania!