Spotkania, Spotkania Gliwice, 23.03.2014

1. spotkanie Women in Technology na Śląsku

1 spotkanie WiT na Śląsku

ZAPRASZAMY NA 1. SPOTKANIE WOMEN IN TECHNOLOGY NA ŚLĄSKU! 
Spotkanie odbędzie się w 10.04 o godzinie 18:00 w siedzibie firmy SkyGate (Rynek 6, II Piętro, Gliwice).

Plan spotkania:
18.00 – 18.15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology
18:15 – 19:15: Maciek MiaraMongoDB: Why it should (not) replace your SQL database?
19:30 – 21:00: Networking/Integracja
MongoDB: Why it should (not) replace your SQL database?
Czy MongoDB jest w stanie zastąpić SQL’a, najpopularniejszy model bazy danych na świecie? Czy nadchodzi czas, by całkowicie zerwać z relacyjnym sposobem przechowywania danych? Celem wystąpienia jest przedstawienie podstawowych informacji o ruchu noSQL i bazie MongoDB. Prelegent podejmie próbę odpowiedzenia na postawione powyżej pytania, przedstawiając obiecujące możliwości noSQL-owej bazy danych.
Student IV roku na Wydziale Informatyki Politechniki Śląskiej. Na co dzień godzi studia dzienne z pracą w SkyGate. Lubi podejmować wyzwania, zarówno jako programista, jak i biegacz – każdy wynik można przecież poprawić. Pasjonat gór, który co roku robi osobistą listę szczytów do zdobycia.
Software i design house z Gliwic (HQ), Wrocławia i Krakowa, zajmuje się kompleksowym rozwojem projektów – od strategii biznesowej po finalny produkt. Tworzy go zespół specjalistów z różnych dziedzin – programistów (duży team IT), designerów, filmowców, copywriterów – których łączy przede wszystkim zamiłowanie do startupów.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera