Kobiety w IT, Partnerzy, Sponsorzy, Warsztaty Łódź, Wydarzenia, 26.09.2019

#10latWiT : podstawy tworzenia gier w Unity

[ŁÓDŹ] Z okazji naszych 10 urodzin przygotowałyśmy dla Was serię warsztatów oraz meetupów z różnych obszarów IT w każdy październikowy piątek.

Wraz z naszym patronem Teyon zapraszamy Was na pierwsze spotkanie z urodzinowego cyklu, które odbędzie się w przestrzeni SkyHUB:

„Podstawy z tworzenia gier w Unity”
(bezpłatne)

https://www.facebook.com/events/2113406375635449/

Zapisy: https://www.eventbrite.com/e/10latwit-podstawy-tworzenia-gier-w-unity-registration-74022809215

Wspólnie zaprogramujemy prostą platformówkę osadzoną w świecie słowiańskich Dziadów, omawiając najistotniejsze aspekty wybranego narzędzia, by na wyjściu każdy uczestnik miał swoją mini-grę na PC. Niezbędny content zostanie dostarczony uczestnikom na dzień przed warsztatami.

Spotkanie poprowadzi Adrianna Bielak – doświadczona programistka z firmy TEYON oraz absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku informatyka ze specjalnością „technologie gier i systemów interaktywnych”. Po godzinach bada możliwości systemów przechwytywania ruchu w kontekście tańca.

 

Co jest wymagane od uczestników?

– własny laptop,
– zainstalowana najnowsza wersja Unity (https://unity3d.com/get-unity/download),
– opcjonalnie Visual Studio 2017 (https://visualstudio.microsoft.com/pl/downloads/),
– koniecznie dobry nastrój!

Co otrzymasz po warsztatach:

– samodzielnie utworzoną grę 2D z elementami 3D,
– usystematyzowaną wiedzę „Jak zacząć z Unity”,
– informacje o najważniejszych aspektach środowiska Unity,
– certyfikat ukończenia warsztatu,
– upominki z #10latWiT.

 

W razie pytań piszcie na: lodz@womenintechnology.pl

Firma TEYON S.A

http://www.teyon.com/

https://www.facebook.com/TeyonGames

Polski producent i wydawca gier komputerowych.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 2006 roku w tworzy i wydaje gry komputerowe na platformy najnowszej generacji.

Firma ma ugruntowaną pozycje na rynku międzynarodowym, współpracuje z najważniejszymi firmami w branży. Teyon posiada siedzibę w Krakowie oraz oddział w Łodzi i Tokyo.

Niebawem na rynku pojawi się najnowsza produkcja firmy Teyon, gra „Terminator Resistance”

https://www.youtube.com/watch?v=X2e7R4krvBE

SkyHUB

https://www.facebook.com/skyhublodzkie/

Niekomercyjna przestrzeń łącząca funkcje coworkingu
z komplementarnymi usługami doradczymi, serią warsztatów, prelekcji i eventów branżowych mających na celu stworzenie unikalnej, kreatywnej i przedsiębiorczej społeczności.

Wyróżnikiem SkyHUBU spośród zwykłych biur coworkingowych jest jego komplementarna oferta doradcza oraz obecność cyklicznych eventów o tematyce biznesowej, czy motywacyjnej inspirujących do rozwoju własnego biznesu, ale także integrująca młodych przedsiębiorców i tworząca społeczność wymiany wiedzy, kompetencji
i umiejętności.

SkyHUB – pomagamy wspierać nowe biznesy 

Ludzie uważają, że ciekawe pomysły lepiej zachować dla siebie, w przeciwnym razie wykorzysta je ktoś inny. Tymczasem sam pomysł, choćby najlepszy, zasadniczo nie ma większej wartości. Nabiera jej wówczas, gdy znajdą się ludzie na tyle zdeterminowani, by wdrożyć go w życie. Oraz gdy zaistnieją okoliczności, by było to możliwe i opłacalne. Dlatego sięgając po marzenia warto sięgać również po profesjonalną pomoc.

#SkyWomen

Sukces nie ma przypisanej płci, ale statystyki pokazują, iż zaledwie ok. 30% przedsiębiorstw jest zarządzanych przez kobiety. Czy należy to zmieniać? Na prelekcjach w SkyHub adresowanych specjalnie do kobiet pojawiają się psycholożki, stylistki i prawniczki, inżynierki i programistki, a także szefowe prężnie działających firm, które dzielą się historiami swojego sukcesu, doradzają i inspirują, przyczyniając się do integracji środowiska przedsiębiorczych kobiet.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera