Spotkania, Spotkania Katowice, 25.02.2015

11. spotkanie Women in Technology Silesia

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie WiT w Katowicach. Tym razem spotykamy się w nowym miejscu – wegetariańskiej restauracji BO TAK. Przygotowaliśmy dla Was dwie prezentacje oraz panel dyskusyjny.

Będziemy rozmawiać o możliwościach druku 3D oraz o innowacjach. Z prezentacjami wystąpią: Daniel Gawlik oraz Ela Ustupska.
Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów 🙂

Widzimy się w czwartek, 26 lutego w BO TAK Wege Przestrzeń. Start: godz. 18.00

Zapraszamy także na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1571158609793564


Z pierwszą prezentacją wystąpi przed Wami Daniel Gawlik. Jego wystąpienie nosi tytuł „Możliwości druku 3d”

Oddajemy głos Danielowi: „Opowiem jak wykorzystać druk3D w pracy, w kuchni albo w górach! Postaram się przybliżyć czym jest druk przestrzenny, o procesie prototypownia produktu, niecodziennych zastosowania drukarek3D. Od przemysłu, przez zacisze domowe, wyższe partie Himalajów, aż po przestrzeń kosmiczną …A także o poznaniu granic swojej cierpliwości.”

Daniel Gawlik – zawodowo związany z przemysłem stalowym, pasjonat, entuzjasta i propagator druku3d. Jest częścią projektu Wytwórnia3D, gdzie odkrywa tajniki i rozwija pasje związane z modelowaniem i drukiem. Gdy tylko jest taka możliwość, ciągnie go na rower, snowboard, i od niedawna windsurfung.


Druga prezentacja, której będziecie mieli okazję wysłuchać na jutrzejszym spotkaniu, dotyczyć będzie innowacji – czym są i jak je wprowadzać, aby nie odbiły nam się czkawką. Nad prezentacją pracują Daniel Wieczorek i Ela Ustupska, którzy od niemal 10 lat (jak ten czas leci!) prowadzą agencję interaktywną, obsługującą międzynarodowych klientów.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera