Spotkania, Spotkania Kraków, 10.03.2015

11. spotkanie Women in Technology w Krakowie

11. krakowskie spotkanie WiT odbędzie się w 16.marca (poniedziałek) w Pauza in Garden o godz. 18.00

Tematy spotkania

 • Agnieszka Biernacka – Charakterystyka lidera technicznego w tworzeniu aplikacji mobilnych

  Prezentacja opowie o doświadczeniu autorki w roli lidera technicznego projektu. Przedstawione zostaną główne zadania techniczne należące do liderów. Będą one oparte na rzeczywistych problemach napotkanych w tworzeniu bankowości mobilnej. W prezentacji zostaną również przedstawione cechy charakteru jakie autorka uważa za ważne i przydatne w pełnieniu roli lidera, również w odniesieniu do uwarunkowań kobiecych osobowości 😉

  Agnieszka Biernacka

  Agnieszka Biernacka

  W 2014 roku zakończyła studia na Kierunku Informatyka, specjalność Inżynieria Oprogramowania i Systemów na Wydziele Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej, AGH Kraków. W październiku 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie dotyczące tematyki metod formalnych i weryfikacji modelowej systemów współbieżnych.
  Pracę na stanowisku Android Developer rozpoczęła w kwietniu 2012 roku. Od marca 2014 pracuje w firmie Miquido, od listopada pełniąc rolę lidera technicznego dla platformy Android w projekcie mobilnej aplikacji bankowej.

 • Radosław Holewa – Inteligentny dom na bazie listwy z Biedronki

  Inteligentny dom to ostatnio jeden z najgorętszych tematów. Najczęściej kojarzony z drogimi rozwiązaniami wartymi tysiące złotych, często uznawany za niedostępny dla zwykłego Kowalskiego.
  W prezentacji przedstawione zostanie rozwiązanie inteligentnego domu stworzonego w oparciu m.in. o listwę zasilającą, jaką możecie kupić w Biedronce. Uczestnikowi spotkania przedstawiona zostanie koncepcja inteligentnego domu dla Kowalskiego, architektura rozwiązania oraz narzędzia i urządzenia użyte do jego zbudowania.

  Radosław Holewa

  Radosław Holewa

  CTO w Miquido, organizator i pomysłodawca największych mobilnych konferencji – Mobiconf i Geecon. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, podejmować nowe przedsięwzięcia i realizować nowe projekty. Nie boi się wyzwań ani wymagającej publiczności.

Miquido

Miquido

Spotkanie organizujemy we współpracy z firmą miquido.com specjalizującą się w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne. Firma zatrudnia już ponad 50 pracowników. Aktualnie Miquido ma zapotrzebowanie na m.in. testerów aplikacji mobilnych. Swoje CV wysyłajcie na contact at miquido.com

Prosimy o zapisy na eventbrite.

Serdecznie zapraszamy!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera