Spotkania Wrocław, 18.04.2014

11. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

11. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

ZAPRASZAMY NA 11. SPOTKANIE WOMEN IN TECHNOLOGY WE WROCŁAWIU!

Spotkanie odbędzie się w 29.04 o godzinie 18:00 w siedzibie firmy SII (na 25 piętrze SkyTower).


Plan spotkania:

18.00 – 18.15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology

18:15 – 19:15: Marta Nocoń: ASP.NET MVC w świecie techologii webowych

19:30 – 21:00: Networking/Integracja

 

ASP.NET MVC w świecie techologii webowych

 

Tworzenie aplikacji z świecie Microsoftu wcale nie musi być kosztowne, a tym bardziej skomplikowane. ASP.NET MVC 5 dostarcza programistom wielu mechanizmów, dzięki którym stworzene aplikacji webowej nie zajmie dużo czasu. Logowanie do aplikacji za pomoca google + czy facebook to zaledwie jedna linijka kodu. Jeżeli do tego wykorzystamy Bootstrapa,to otrzymamy aplikację, ktróra bedzie dobrze wygladać na wszystkich rodzajach urzadzeń. W tracie prezentacji przeniosę Was do świata Microsoftu i pokaże jak łatwo i bezboleśnie stworzyć aplikacje webowa. Przedstawię również najnowsze trendy w programowaniu aplikacji webowych.

Marta Nocoń

Przyjechała do Wrocławia na studia i tak już została, studiowała informatyke na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie pracuje w Infusion jako programista .Net.

Jest geekiem, który używa aplikacji praktycznie do wszystkiego, wielka fanka metodyki Davida Allena  „Getting Things Done” oraz innych technik i sposobów na zarządzanie zadaniami i oszczędzanie czasu.

Uwielbia gotować, w szczególności próbować nowe przepisy z ulubionych blogów kulinarnych. Nie znalazła dobrego narzędzia, które umożliwia gromadzenie przepisów, planowanie i dzielenie się nimi ze znajomymi, postanowiała stworzyć swoje własne, i tak powstaje DoUgotowania.pl, które wkrótce będzie dostępne również dla innych fanów gotowania.

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację na spotkanie na eventrbite.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera