Spotkania, Spotkania Wrocław, 24.09.2014

16. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

Już w najbliższy wtorek (30.09) odbędzie się 16 spotkanie Women in Technology we Wrocławiu. Jak co miesiąc, spotykamy się w siedzibie firmy SII na 25 piętrze w SkyTower. Startujemy o godzinie 18:00.

Plan spotkania:

18:00-18:15 Rozpoczęcie: Kilka słów o Women in Technology

18:15-19:15 Justyna Żmuda: Wprowadzenie do LTE

19:15-20:00 Networking

Wprowadzenie do LTE

Serdecznie zapraszamy na prezentację dzięki której dowiecie się czym jest LTE, co oznacza magiczne 4G i jak są ze sobą powiązane.
Poza tym odczarowane zostaną inne skróty i nazwy używane w reklamach operatorów sieci komórkowych oraz omówimy działanie samej sieci komórkowej.
Także jeśli macie ochotę odkryć ten ciekawy świat i dowiedzieć sie czegoś nowego to to spotkanie jest jak najbardziej dla was 🙂

Justyna Żmuda

Aktualnie pracuje w firmie Nokia Networks jako C++ software developer w dziale zajmującym się rozwojem oprogramowania dla stacji bazowych działających w technologii LTE. W ciągu ostatnich lat pracowała dla kilku firm, realizujących różne projekty związane z branżą telekomunikacyjną.

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację na spotkanie na eventrbite.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera