Spotkania, Spotkania Wrocław, 19.06.2013

2 spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

2 spotkanie Women in Technology

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie Women in Technology we Wrocławiu, które odbędzie się25 czerwca Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65. (pierwsza sala na lewo tuż za recepcją).


Agenda spotkania:
17.30 – 17.45: Rozpoczęcie spotkania
17.45 – 18.00: Kilka słów o Women in Technology
18.00 – 19.00: Aleksandra Woźniak – Big data dla żółtodziobów
19.00 – 19:30: Jak prezentować – krótka dyskusja

Opis sesji:
Dlaczego termin „big data” stał się ostatnio tak modny? W jaki sposób możemy poradzić sobie z magazynowaniem i przetwarzaniem dużych ilości informacji? Jakich narzędzi możemy do tego użyć i czym różnią się one od relacyjnych baz danych? Na te (oraz wiele innych) pytań postaram się odpowiedzieć podczas wtorkowej prezentacji.

Aleksandra Woźniak w świecie dużych danych porusza się od niespełna roku – na tyle długo, aby docenić potencjał tego zagadnienia i zarazem na tyle krótko, aby codziennie uczyć się czegoś nowego. Wcześniej zajmowała się m.in. tworzeniem aplikacji www z wykorzystaniem technologii javowych. Lubi zmiany. Programować zaczęła mniej-więcej 10 lat temu – i nie wie, jak to się stało, że jeszcze je się nie znudziło!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera