Artykuły, Kobiety w IT, 04.02.2018

2018 w Women in Technology :-)

Cześć Kochani/ Kochane,

Nowy Rok to zawsze wiele postanowień, celów i wyzwań. My (cały zespół Women in Technology) Nowy Rok zaczęłyśmy bardzo intensywnie. Właśnie teraz chcemy się pochwalić i podzielić z Wami naszymi założeniami na cały rok.

Co nas czeka w 2018 roku?

>> Jak zawsze Women in Technology będzie się dzieliło wiedzą, zachęcało do działania i organizowało wiele inicjatyw, które uczą. Nie przestajemy, mamy więcej pomysłów, więcej energii 😉 Czeka na Was wiele warsztatów, szkoleń i programów.

 

>> Aktualnie trwa trzecia edycja programu mentorskiego Tech Leaders.  81 dziewczyn pracuje od listopada 2017 ze swoimi mentorami, tworzy nowe projekty, zdobywa wiedzę i rozwija się w zakresie IT i nowych technologii.

Uwierzcie nam, są baaaardzo zaangażowane i wiele czerpią od swoich mentorów. Kolejną edycję programu Tech Leaders w Polsce planujemy na jesień 2018. Przygotowania ruszą w wakacje!

 

>>Widzimy, że Tech Leaders działa! Dlatego w 2018 roku wychodzimy z programem mentorskim na cały świat. Tech Leaders Global będzie zrealizowane na każdym kontynencie (a może kiedyś w każdym państwie ;))

 

>>Rozwijamy intensywnie Let’s solve IT. Powstaje strona programu, nowe założenia, zmiany. Do tej pory program to krótkie 15,20 lub 30 minutowe wideokonferencje, które pozwalają rozwiązać problemy IT. Nadchodzi jednak wiele zmian!

Po drodze pewnie wpadnie wiele pomysłów i całkiem nowych inicjatyw. Jak widać… będzie się wiele działo, będzie intensywnie. No ale co.. my nie damy rady? 😉

 

Na koniec, na nowy tydzień, inspirujący TEDx, który nas nakręcił do działania. Łapcie tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=vmAgIXQpG0w&t=5s

Pozdrawiamy,

Ewelina Wołoszyn, Anna Szwiec, Ewelina Łakoma, Anna Gierek, Aleksandra Majchrzak, Natalia Stanko

 

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera