Wkrótce rusza czwarta edycja programu mentorskiego Tech Leaders

Zespół organizatorów Tech Leaders pracuje nad kolejną, czwartą edycją programu mentorskiego Tech Leaders. Program dedykowany jest dla osób, które chcą rozwijać się w IT i technologiach. We wcześniejszych edycjach program skierowany był tylko do kobiet, w nadchodzącym programie każdy będzie mógł wziąć udział. We wszystkich edycjach uczestnicy programu mentorskiego rozwijają się, tworzą własne projekty, dostają awans czy zaczynają z branżą nowych technologii i znajdują w niej ścieżkę rozwoju.

Ideą programu mentorskiego jest stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i

rozwijania możliwości w życiu zawodowym, korzystając ze wsparcia doświadczonych mentorów.

 

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 180 uczestniczek z całego świata. Kolejna edycja będzie podobna do poprzednich. Każda osoba, która dostanie się do programu będzie mogła współpracować z jednym, wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. W czwartej edycji, tak jak w poprzednich, pojawią się najlepsi eksperci w roli mentorów, którzy związani są z branżą IT, nowych technologii i pokrewnych dziedzin.

 

Patronem honorowym wydarzenia został Urząd Miasta Krakowa, który aktywnie wspiera organizatorki, wszystkich uczestników i społeczność programu mentorskiego Tech Leaders.

Więcej potrzebnych  informacji o urzędzie miasta Krakowa można znaleźć na stronie: https://www.bip.krakow.pl/

 

Partnerami programu są: GlobalLogic, Sabre, Lonsley, które również aktywnie wspierają środowisko IT i nowych technologii.

Organizatorem Tech Leaders jest społeczność Women in Technology.

Więcej informacji o starcie projektu organizatorzy będą ujawniać wkrótce na stronie

i w mediach społecznościowych.