Czy wiecie,  że syndrom oszusta dotyka 70% populacji, a w większości kobiety? Sprawia, że nie potrafimy uwierzyć w nasze umiejętności i umniejszamy osiągane sukcesy. Chodzimy na kolejne warsztaty, twierdząc, że ciągle mamy zbyt małą wiedzę, aby ubiegać się o awans, wystąpić publicznie w roli eksperta czy wysłać CV na nowe stanowisko.

W środowy wieczór Magdalena Czaja (Lovefiterka, Relationship Mentor https://magdalenaczaja.com) przeprowadziła wykład i warsztaty, które pomogły nam znaleźć rozwiązanie tego problemu. Jak to osiągnęła?

Sala była wypełniona osobami borykającymi się z syndromem oszusta. Każda z nas mogła znaleźć wsparcie i zrozumienie, zauważając, jak wielu osób to dotyczy. Praca w parach i odpowiednie pytania pomogły dotrzeć do źródła problemu. Odkryłyśmy naszego wewnętrznego oszusta, poznałyśmy czym się objawia, i jak możemy go pokonać.

Meetup przyczynił się do wzrostu wiary we własne umiejętności oraz dał nam dużo do myślenia. Dziękujemy trenerce za tak inspiracyjne spotkanie! 😊

Autor: Beata Markunas

Partnerzy wydarzenia: