Spotkania, Spotkania Wrocław, 15.03.2015

22. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

ZAPRASZAMY NA 22. SPOTKANIE WOMEN IN TECHNOLOGY WE WROCŁAWIU!

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie, w ostatni wtorek miesiąca, czyli 31.03. w godzinach 18:00 – ok.22:00.

Postanowiłyśmy spróbować i wyciągnąć rękę do możliwie jak największej liczby osób i tym razem spotkanie odbędzie się w innym miejscu- kawiarnio-winiarni Cocofli.

Spotkanie organizujemy we współpracy z firmą Ten Square Games specjalizującą się w tworzeniu gier (od przeglądarkowych po mobilne) dla milionów graczy na całym świecie.

Plan spotkania:
18:00 – 18:15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology

18:15 – 19:15: Janusz Dziemidowicz: Let’s make the web faster

19:15 – 19:40:  Marlena Staszek: Programiści w Social Media

19:40– 22:00:  Networking/integracja

Janusz Dziemidowicz

Przez wiele lat pracował w nk.pl jako administrator oraz architekt oprogramowania. Aktualnie tworzy gry społecznościowe w Ten Square Games.

Let’s make the web faster

O technikach przyspieszania działania stron internetowych, zarówno programistycznych (dobre praktyki tworzenia szybkich stron), jak i infrastrukturalnych (CDN, HTTP/2.0).

Marlena Staszek

Jest PHP Developerką, zawsze głodną wiedzy o nowych technologiach. Na co dzień pracuje w różnorodnym zespole, który rzuca wiele wyzwań, co uczy ją kreatywności i szukania własnych rozwiązań. Czynnie bierze udział w spotkaniach związanych z IT, oraz jest organizatorką spotkań Women In Technology. Studiuje na kierunku Gry i Grafika Interaktywna, bo w przyszłości chce współtworzyć gry pomagające w leczeniu. W wolnym czasie uwielbia wspinać się na szczyty i zwiedzać zakamarki Europy.

Programiści w Social Media

Czego boją się programiści? Dlaczego social mediom mówią „nie!”? A może nie do końca tak jest? Podczas prezentacji pokażę wyniki sondy przeprowadzonej wśród programistów.

Gorąco zapraszamy i prosimy o rejestrację poprzez EventBrite! 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera