Spotkania, Spotkania Wrocław, 28.04.2015

23. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

Zapraszamy na 23. spotkanie WiT we Wrocławiu!
Spotkanie odbędzie się tradycyjnie, w ostatni wtorek miesiąca, czyli 28.04. w godzinach 18:00 – ok.22:00.

Nasze spotkanie odbędzie się ponownie w Cocofli – books art cafe wine bar , gdzie napijemy się pysznego wina, a także wyśmienitej kawy

Wstępny plan spotkania:
18:00 – 18:15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology
18:15 – 19:15: Paweł Stefański: Quadrocoptery od środka
19:15 – 19:40: Lightning talk- Michał KasprzykJak przemówienia zmieniają świat i… Ciebie!
19:40– 22:00: Networking/integracja

Paweł Stefański
Absolwent automatyki i robotyki na Politechnice Wrocławskiej.
Od 2 lat programista javy i baz danych w Credit Suisse. Wśród swoich zainteresowań wymienia granie na fortepianie, elektronikę oraz systemy wbudowane.

„Quadrocoptery od środka”
Podczas prezentacji dowiemy się o tym jak quadrocoptery latają, o ich budowie. Będzie również o algorytmach sterowania i zastosowaniach quadrocopterów.

Lightning talk poprowadzi dla nas Michał Kasprzyk – coach mówców, kurator TEDxWroclaw.

„Jak przemówienia zmieniają świat i… Ciebie!”

Michał jest pasjonatem przemówień publicznych od strony, którą mało kto zna – m.in. przygotowania treści i sposobu prezentowania, więc wszystkiego co dzieje się przed wejściem mówcy na scenę. Zaangażowany w konferencję TEDxWroclaw jako kurator wybiera mówców, którzy na niej występują, a potem przygotowuje ich do zaprezentowania ich pomysłów wartych rozpowszechniania.
Pracuje z mówcami również w ramach innych wydarzeń oraz sam przemawia i prowadzi warsztaty. Wiedzę zdobywał m.in. od światowej klasy mówców takich jak Chris Anderson i Hans Rosling.

Sponsorem naszego spotkania będzie firma S7 Sp. zoo Medical Company, którzy przygotowali dla nas coś słodkiego i gadżety.
S7 sp. z o.o. od 2008 realizuje dla klientów indywidualnych i biznesowych świadczenia medyczne w formie pakietów w 1000 prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski. Firma jest członkiem prestiżowej organizacji biznesowej Business Centre Club. Na początku 2014 roku otrzymała Medal Europejski w dziedzinie „innowacyjny produkt”, a wpaździerniku tego samego roku zdobyła nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „debiut roku”. Zespół, który pracuje na te osiągnięcia to fantastyczni młodzi ludzie, pełni zaangażowania i chęci rozwoju.

Kogo szukają?

Programistów (front i back developerów), którzy posiadają doświadczenia z językami PHP (CakePHP, Yll), JS, HTML oraz/lub CSS. Szukają ludzi z pasją i zaangażowaniem, którzy kochają to, co robią, dla których żaden problem nie jest problemem nie do rozwiązania. Oferujemy udział w tworzeniu innowacyjnego projektu (serwisu) w branży zdrowia poprzez możliwość dołączenia do zespołu lub współpracę „po godzinach” przy realizacji zleceń.

 

Gorąco zapraszamy! 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera