Spotkania, Spotkania Wrocław, 15.07.2015

26. spotkanie Women in Technology we Wrocławiu

Już wkrótce 26. spotkanie WiT we Wrocławiu!

Zapraszamy do pubu Włodkowica 21 w środę, 29.07.. Rozpoczynamy o godz. 18:00.
Będzie o tym jak zniszczyć Internet i o PHP-ie.


Spotkanie jest bezpłatne i nie obowiązuje na nie rejestracja.

Z powodu choroby Edyta nie może poprowadzić prezentacji o zarządzaniu projektami. Mamy nadzieję, że wystąpi na jednym z najbliższych spotkań. Ale to nie znaczy, że nie będzie drugiej prezentacji- zamiast o zarządzaniu projektami posłuchacie o PHP-ie.

Plan spotkania:
18:00 – 18:05 Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology
18:05 – 18:20 Pierwsza część networkingu
18:20 – 19:05 Maciek Jabłoński: Before I Kill You, Mr. Bond…
19:05 – 19:15 Krótka przerwa 😉
19:15 – 19:25 S7 – prezentacja firmy
19:25 – 19:40 Karola Morawska i Katarzyna Grysiewicz: Lightning talk- o Geek Girls Carrots
19:40 – 20:10 Grzegorz Murdzek: PHP- ewolucja w programowaniu
20:10 – … Networking/integracja

Maciek Jabłoński, programista, wielbiciel popkultury, w bliskiej relacji z internetem od lat kilkunastu, wystąpi z prezentacją
„Before I Kill You, Mr. Bond…”.
Internet wydaje się organizmem, nad którym się nie da przejąć kontroli ani go zniszczyć. Czy tak jest rzeczywiście? Co mogłoby zrobić współczesne SPECTRE?
Lekka wakacyjna prezentacja poświęcona Internetowi i temu, co ma on w środku.

Maciek_Jablonski

Maciek Jabłoński

Drugą prezentację poprowadzi Grzegorz Murdzek– współtwórca start-upu WebDNA.io, programista aplikacji internetowych doświadczony w programowaniu w PHP i Pythonie. Organizator imprezy Decrunch (retrogaming i demoscena), redaktor Polskiego Portalu Amigowego (komputery Amiga, retrogaming) i Polskiego Pisma Amigowego.
„PHP- ewolucja w programowaniu”
Ewolucja PHP oraz dobrych praktyk z użyciem tego języka na przestrzeni 10 lat. Podczas prezentacji zostanie obalone kilka mitów, które są powtarzane często przez ludzi, którzy mieli do czynienia z PHP dawno temu.

grzegorz_murdzek

Grzegorz Murdzek

Sponsorem 26. spotkania będzie firma S7 Sp. zoo Medical Company.
S7 Sp. zoo od 2008 realizuje dla klientów indywidualnych i biznesowych świadczenia medyczne w formie pakietów w 1000 prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski. Firma jest członkiem prestiżowej organizacji biznesowej Business Centre Club. Na początku 2014 roku otrzymała Medal Europejski w dziedzinie „innowacyjny produkt”, a w październiku tego samego roku zdobyła nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Debiut roku”. Zespół, który pracuje na te osiągnięcia to fantastyczni młodzi ludzie, pełni zaangażowania i chęci rozwoju.
Kogo szukają?
Programistów (frontend i backend developerów), którzy posiadają doświadczenie z językami PHP (CakePHP, Yll), JS, HTML oraz/lub CSS. Szukają ludzi z pasją i zaangażowaniem, którzy kochają to, co robią, dla których żaden problem nie jest problemem nie do rozwiązania. Oferują udział w tworzeniu innowacyjnego projektu (serwisu) w branży zdrowia poprzez możliwość dołączenia do zespołu lub współpracę „po godzinach” przy realizacji zleceń.

Miło nam poinformować, że it.pwn.pl przekazało książki dla naszej społeczności. Na spotkaniu rozdamy jedną z książek wśród uczestników.
Portal it.pwn.pl jest przygotowany przez Wydawnictwo PWN. Można tam znaleźć nowości wydawnicze, artykuły, eBooki, konkursy itp. związane z szeroko rozumianą branżą IT.
itpwn

Patronat medialny

Portal Spotkania-IT
To portal dla wszystkich miłośników nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco z branżowymi eventami. Jeśli szukasz interesujących wydarzeń w twoim mieście, to trafiłeś idealnie! Zajrzyj na www.spotkania-it.pl i wybierz się na jedno ze spotkań programistycznych, SEOowych lub startupowych. Dzięki relacjom i zdjęciom z minionych imprez, dowiesz się również, jak wyglądały poprzednie edycje sławnych na całą Polskę gier miejskich i hackathonów. Nie przegap najciekawszych meetingów!

spotkaniaIT_logoRGB_color

Portal Praca.pl
Portal Praca.pl jest jednym z największych polskich portali z ogłoszeniami pracy, publikującym w każdym miesiącu około 20 tysięcy ofert pracy.
Od kilku lat jest portalem o ugruntowanej pozycji i silnie rozpoznawalnej na rynku marce.
Już dziś odwiedź www.praca.pl.

logotyp_new

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera