Spotkania, Spotkania Wrocław, 16.09.2015

28. spotkanie WiT Wrocław

Kiedy: 23 września (środa), od godz.17:45.
Gdzie: Pub Włodkowica 21 (ul. Włodkowica 21, Wrocław).
Prelekcje: o projektowaniu baz danych oraz o zarządzaniu zespołem.
Inne: na spotkanie nie obowiązują zapisy.

Na wrześniowym spotkaniu Women in Technology prelegentką będzie Justyna Hankiewicz, która w firmie Objectivity Bespoke Software Specialists pełni rolę PMO Guild Master.

Swoje kompetencje zawodowe zdobywała od 2007 roku, co obecnie daje 8 letnie doświadczenie w organizacjach z branży produkcyjnej, jak i również z IT.

Swoją przygodę zaczynała od pracy jako IT Helpdesk w firmie produkcyjnej, aby zająć stanowisko Project Managera odpowiedzialnego za wdrożenie systemów ERP dla oddziałów w Polsce. Po tym okresie nastąpił czas na zmiany związany z chęcią poznania czegoś zupełnie nowego. Wtedy włąśnie rozpoczęła przygodę z Objectivity – na początku na stanowisku Project Management Office Support, aby po półtora roku przejść na stanowisko PMO Guild Master.

Podczas swojej dotychczasowej pracy zdobyła duże doświadczenie głównie w tematyce systemów informatycznych, procesów biznesowych, zależności biznesowo narzędziowych, zarządzania i koordynowania projektami biznesowymi, tworzenia oraz zarządzania zespołem, motywowania i angażawania, wprowadzania zmian. Każdy z tych obszarów wciąż szlifuje w codziennej pracy jak również w ciągłym zdobywaniu wiedzy.

Justyna opowie nam o tym, jak zbudować efektywny zespół, czyli taki, który będzie się wspierał, rozwijał, rozumiał, pomagał sobie i wspólnie osiągał cele.
Będzie o zmianach, zmianach i jeszcze raz zmianach. O początkach w nowych rolach, motywacji wewnętrznej, osobistej, jak i tej zespołowej. Pomówimy też o błędach, zaangażowaniu, współpracy, ale też o emocjach, pozytywnych i negatywnych, z którymi Justyna miała okazję się zderzyć w trakcie swojej pracy.
Justyna postara się odpowiedzieć na Wasze pytania w kontekście szeroko pojętego zarządzania, korzystając przy tym ze swojego doświadczenia zdobytego w branżach: IT, produkcyjnej i usługowej, z perspektywy pracownika, jak i osoby odpowiedzialnej za zespół.

image001

Justyna Hankiewicz

Prezentacja stricte techniczna na wrześniowym spotkaniu to:
Projektowanie baz danych (200)
Na sesji porozmawiamy o sprawach, na które warto zwrócić uwagę gdy tworzymy nową bazę danych lub tylko tabelę w istniejącej bazie. Poznacie dobre praktyki oraz to, czy warto się do nich stosować. Porozmawiamy o strukturach w bazie, typach danych, trigerach, warstwach i różnych takich.

O bazach będzie opowiadać Roman Czarko-Wasiutycz– lider wrocławskiej grupy użytkowników SQL Server PLSSUG.
Wolnotariusz oraz współorganizator konferencji SQLDay.
Prywatnie fan gier komputerowych.
Od kilkunastu lat zbiera doświadczenie związane z technologiami Microsoftu. Począwszy od developera C++, PHP, C#, administratora SharePoint poprzez administrację bazami Microsoft SQL Server na projektowaniu i rozwijaniu hurtowni danych kończąc.
Posiadacz tytułów: MCTS, MCSA: SQL Server 2012, MCSE: Business Intelligence.

Roman_Czarko_WasiutyczRoman Czarko-Wasiutycz

Dzięki naszemu sponsorowi it.pwn.pl na spotkaniu zostanie rozlosowana jedna z książek tego wydawnictwa.

itpwn

Spotkanie organizujemy we współpracy z Objectivity.

Objectivity_logo

 

 

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera