Spotkania, Spotkania Wrocław, 13.10.2015

29. spotkanie WiT Wrocław

Kiedy: 21 października (środa), od godz.18:00
Gdzie: Szklarnia (ul. Ofiar Oświęcimskich 19, Wrocław)


Prelekcje:
1. Single Page Application: ASP.NET i {{AngularJS}}- Gosia Borzęcka
2. Jak nie rozmawiać z ludźmi- Michał Tymuła
3. Lightning talk o PLSSUG Wrocław
Inne: na spotkanie nie obowiązują zapisy.

Uwaga: z powodu choroby prelegentki, Kasi Wocław, mamy zmianę drugiej prezentacji- nie posłuchamy jutro o zespołach wirtualnych.
Za to dowiemy się, jak nie rozmawiać z ludźmi.

Pierwszą prelegentką będzie Gosia Borzęcka, która pracuje jako programistka, specjalizując się w językach .NET, JavaScript, T-SQL, db2. Podczas szukania swojej ścieżki pracowała jako administrator sieci czy nadzorowała systemy IT zgodnie z Princem2 i ITIL. Obecnie kocha programować i szukać nowinek z tym związanych, czemu poświęca większość swojego czasu. Reaktywowała grupę Women In Technology (www.womenintechnology.pl), którą obecnie zdalnie wspiera. Czasem zdarzy się jej napisać coś na blogu o wydarzeniach, trendach, ciekawostkach czy technicznie o programowaniu (www.gosiaborzecka.net). Jeżeli już nie wciela się w rolę prelegenta, na różnego rodzaju wydarzeniach, to tańczy lub jeździ po świecie szukając nowych wyzwań.

„Single Page Application: ASP.NET i {{AngularJS}}”
Dwa giganty technologiczne: Google wraz z AngularJS oraz Microsoft z ASP.NET na jednym ekranie, w jednym kodzie. A wszystko przy tworzeniu modnego Single Page Application. O co chodzi? Wszystkiego dowiecie się podczas wykładu we Wrocławiu.

gb

Gosia Borzęcka

O tym, jak nie rozmawiać z ludźmi opowie Michał Tymuła- przedsiębiorca, miłośnik ideologii lekkiego plecaka, przemawiania publicznego, szeroko pojętej wolności, astrofizyki i kwestionowania status quo. Osoba szalona, żywiołowa i otwarta. Weteran kilku etatów i wielu inicjatyw, których często był twórcą, historii jest wiele, od tworzenia społeczności przez eventy biznesowe po pierwszy startupowy klub Mówców i Liderów w Europie.

michal_tymula

Michał Tymuła

Oprócz dwóch prelekcji posłuchamy lightning talk’a o Polish SQL Server User Group Wrocław. PLSSUG jest grupą pasjonatów systemu Microsoft SQL Server. Ich celem jest umożliwienie jak najszerszemu gronu ludzi poznawania ich ulubionego systemu zarządzania bazami danych oraz dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Są oficjalnym chapterem organizacji PASS (Professional Association for SQL Server) w Polsce. Nie reprezentują firmy Microsoft, a jedynie z nią współpracują.
Więcej o grupie dowiecie się na naszym spotkaniu.

Dzięki naszemu sponsorowi it.pwn.pl na spotkaniu zostanie rozlosowana jedna z książek tego wydawnictwa.

itpwn

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera