Konferencje, 02.03.2016

3 2 1… start! WROC# coraz bliżej!

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od długo oczekiwanego przez programistów wydarzenia w Polsce. 10 marca, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, odbędzie się konferencja WROC# – czyli wielka gratka dla tych, dla których programowanie jest pasją.

Objectivity – organizator wydarzenia – będzie chciało powtórzyć sukces sprzed roku i nie zawieść oczekiwań gości, którzy już zacierają ręce na ciekawe wystąpienia znanych prelegentów. Miejscówki na wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka. Tak wielkie zainteresowanie konferencją niezmiernie ucieszyło organizatorów, którzy postanowili zwiększyć pulę zaproszeń i „uwolnić” 20 miejsc dla osób z listy rezerwowej. I tak, już 10 marca, Stadion Miejski we Wrocławiu przywita aż 450 gości spragnionych wiedzy i nowinek technologicznych.

Na scenie, ze swoimi prezentacjami, wystąpi 6 rozpoznawalnych specjalistów ze świata IT, których dotąd nie udało się spotkać razem tego samego dnia w jednym miejscu – dla Objectivity zrobili wyjątek. Konferencję, ze swoją prezentacją „My First Startup (and other mistakes)” otworzy Mark Rendle. Tuż po nim wystąpią kolejno Ian Cooper, Enrico Campidoglio, Julie Lerman, Chris Klug i Glenn Condron. Spragnieni wiedzy zaspokoją swój głód w każdym tego słowa znaczeniu. Widownia będzie mogła posłuchać m.in. o nowinkach z zakresu ASP. NET Core, Microserwisów . Merytoryczną część konferencji zamknie, moderowany przez Marka Rendle’a, panel dyskusyjny z udziałem wszystkich prelegentów, którzy odpowiadać będą na pytania publiczności.

W tym roku organizatorów WROC# wspierają w promocji partnerzy wydarzenia. W uzyskaniu rozgłosu dla konferencji pomogli: DevTalk, Programista Magazyn, Microsoft, Redgate, Araw , DevDay, dotNETomaniak, 4programmers, Geekclub, Software Development Journal, Spotkania-IT, VirtualStudy, dotNETconf, devWarsztaty, oraz Women in Technology. Drugi rok z rzędu organizatorów wsparły też Grupy .NET z Wrocławia, Białegostoku, Warszawy i Łodzi, a w tym roku dołączył do nich Poznań.

Prezentacje na wysokim poziomie, to tylko wierzchołek góry lodowej. Na uczestników wydarzenia czeka pełne wrażeń after party i moc niespodzianek, których organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać.

W Objectivity emocje sięgają zenitu. Lwia część pracy została już wykonana. Teraz WROC# team dopieszcza szczegóły. Zespół konferencji chce też zadbać o tych, którym nie udało się zdobyć wejściówek w tej krótkiej walce o miejsca i przygotowuje live streaming całego eventu. Dodatkowo, poza transmisją na żywo, Objectivity udostępni filmy z każdej prelekcji, aby każdy z nieobecnych miał szansę zaczerpnąć ogromu wiedzy, który 10 marca spłynie na publiczność. Zapowiada nam się wydarzenie, którego nie wypada przegapić. Do zobaczenia na miejscu i on-line!
Więcej szczegółów o WROC# tutaj.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera