Spotkania, Spotkania Gliwice, 01.06.2014

3. spotkanie Women in Technology na Śląsku

Spotkanie odbędzie się w czwartek 12 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie firmy SkyGate (Rynek 6, II Piętro, Gliwice).

Plan spotkania:

18.00 – 18.15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology
18:15 – 18:45: Agnieszka Matysek: 10 ciekawych aplikacji internetowych
18:45 – 19:15: Dariusz Drobisz: BDD Failures
19:30 – 21:00: Networking/Integracja

10 ciekawych aplikacji internetowych

Każdy z nas używa aplikacji internetowych. Z jednych korzystamy w pracy, a z innych w życiu prywatnym. Oto lista takich na które warto zwrócić szczególną uwagę.

BDD Failures

BDD jest ostatnio bardzo chwytliwym tematem. Postaram sie przybliżyć jakie problemy można napotkać próbując wdożyc ten proces do swoich projektów.

Agnieszka Matysek

Na co dzień Rails Developer w firmie Fractal Soft. Interesuje się metodykami Agile i komunikacją w zespole. Zależy jej na ciągłym rozwoju swoich umiejętności. Po godzinach miłośniczka tańca. Uwielbia spędzać czas z ludźmi na których jej zależy, ale nie pogardzi również dobrą książką.

SkyGate

Software i design house z Gliwic (HQ), Wrocławia i Krakowa, zajmuje się kompleksowym rozwojem projektów – od strategii biznesowej po finalny produkt. Tworzy go zespół specjalistów z różnych dziedzin – programistów (duży team IT), designerów, filmowców, copywriterów – których łączy przede wszystkim zamiłowanie do startupów.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera