Spotkania, Spotkania Kraków, 10.08.2014

3. spotkanie Women in Technology w Krakowie

Spotkanie urodzinowe odbędzie się w 19. sierpnia w Google for Entrepreneurs Krakow, Rynek Główny 12 o godz. 18.00.

Tematy spotkania:

 • Ewelina Wilkosz – Tysiąc zwinnych programistów

  Agile jest super – mówili na szkoleniach. I pokazali, że naprawdę może tak być. Ale kiedy w grę wchodzi ogromny produkt i setki programistów, sprawa staje się trochę bardziej skomplikowana. Ewelina opowie o tym jak wygląda współpraca w takim środowisku.

  Ewelina Wilkosz – Programistka i Scrum Masterka w jednej z Krakowskich firm. Zaczynała jako Web Developer. W wolnym czasie czyta (za szybko) albo jeździ na rowerze (za wolno).

  Twitter @EwelinaWilkosz

 • Natalia Stanko – O prostocie i możliwościach frameworka Symfony

  Symfony jest z jednej strony kompleksowym frameworkiem webowym, z drugiej zbiorem samodzielnych i niezależnych komponentów. Jest łatwy do nauki i jednocześnie szeroko konfigurowalny. Sprawdza się zarówno dla małych jak i dużych projektów. Pracę z nim cechuje szybkie tworzenie aplikacji.

  Natalia Stanko
  Na co dzień Backend Developer aplikacji webowych. Promuje kobiety w IT. Rails Girls coach. Prowadzi gruby robocze Webmuses, organizuje hackathony Hack4Good Kraków i spotkania Women in Technology w Krakowie.

  Twitter @NataliaStanko

Prosimy o zapisy na evenea.

Serdecznie zapraszamy. Po spotkaniu spotkajmy się na piwie!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera