Spotkania, Spotkania Wrocław, 19.11.2015

30. spotkanie WiT Wrocław

Kiedy: 26 listopada (czwartek), od godz.17:45
Gdzie: Pub Włodkowica 21 (ul. Włodkowica 21, Wrocław)


Prelekcje:
1. Karolina Sołtyk, Martyna Buszczak i Dominika Dumin o Google AdWords
2. Kasia Wocław o zespołach wirtualnych
3. Lightning talk: Monika Dymon o TechKlub
Inne: na spotkanie nie obowiązują zapisy.

Pierwszą prezentację poprowadzą Karolina Sołtyk, Martyna Buszczak i Dominika Dumin z wrocławskiego oddziału Google.

Karolina Sołtyk – w Google od ponad roku, specjalistka w optymalizacji kont Adwords oraz zasadach dotyczących opcji płatności. Prywatnie artystka, fanka jeździectwa i podróży. Wprowadzi nas w temat reklamy w AdWords, zgłębiając temat kampanii na wyszukiwarkę.Karolina Sołtyk

Martyna Buszczak – w Google od 2,5 roku, doradza głównie klientom agencyjnym, w naszym zespole jest odpowiedzialna za jakość naszego wsparcia. Prywatnie miłośniczka wycieczek po górach i dobrych seriali. Opowie nam o kampaniach kierowanych na sieć reklamową Google.

Martyna Buszczak

Dominika Dumin – w Google od 1,5 roku, specjalistka w temacie YouTube’a i zasad reklamowych. Prywatnie zaangażowana w wolontariat, fanka ping-ponga i obrończyni praw zwierząt. Opowie nam o zaawansowanych funkcjach konta Adwords 🙂

Dominika Dumin

O tym, dlaczego zespoły wirtualne przypominają związki na odległość będzie opowiadać Kasia Wocław.
Kasia pasjonuje się rozwojem, zarówno swoim jak i innych. Jest osobą, która świetnie potrafi doradzić w kwestiach kariery i obowiązków w pracy, a także budowania relacji ze swoimi współpracownikami. Jej wiedza i doświadczenie oparte są między innymi o pracę w dużym, wielokulturowym, rozproszonym po całym świecie zespole, jak i planowaniu jego działań oraz procesów z tym związanych.
www.twitter.com/KasiaWoclaw

Kasia Wocław

Oprócz dwóch prelekcji Monika Dymon przedstawi nam grupę TechKlub Wrocław.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera