Spotkania, Spotkania Wrocław, 21.03.2016

#34 spotkanie WiT Wrocław

#34 spotkanie WiT Wrocław

W marcu spotkamy się w pubie Włodkowica 21 (ul.Pawła Włodkowica 21, Wrocław).
Spotkanie odbędzie się 31 marca o godz. 18:00.
Warto sobie zarezerwować czas.

Inne: spotkanie jest bezpłatne i nie obowiązują zapisy.

Prelekcje:
1. Bartłomiej Nisztuk o .NET
2. Lightning talk: Wrocław .NET User Group

W tematykę .NET-a wprowadzi nas Bartłomiej Nisztuk.
.NET Developer od 3 lat, absolwent PWr. Obecnie pracuje w SMT Software Services przy projektach dla klienta z sektora bankowości inwestycyjnej. W ostatnim czasie stara się rozwijać w technologiach front end-owych. Poza pracą miłośnik literatury kryminalnej i thrillerów. Przy dobrej pogodzie czas spędza na rowerze.
Opis prezentacji:
Podczas prezentacji Bartek postara się przybliżyć zagadnienia związane z platformą .NET, m.in. : główne elementy składowe, języki programowania współpracujące z .NET-em, możliwości, mocne jak i słabe strony tej technologii, źródła wiedzy, porady dla początkujących. Zaprezentuje w akcji niezbędne narzędzia wykorzystywane do tworzenia oprogramowania i przy okazji proces developowania niewielkiej aplikacji, debugowania jej oraz refaktoryzacji.

bartek_nisztuk

Po prelekcji usłyszymy lightning talk przedstawiający jedną z prężnie działających wrocławskich grup.
Wrocławska Grupa .NET jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się oraz brania aktywnego udziału w spotkaniach oraz dyskusjach!
Więcej na ich fanpage-u dostępnym pod linkiem powyżej oraz na http://www.meetup.com/wrocnet/.

600_209209482

Patronat medialny spotkania
Miło nam poinformować, że patronat medialny nad wydarzeniem objął StartUp Magazine.
StartUp to magazyn inspirujący do założenia własnego biznesu. Od samego początku skupiamy się na startupach i przedsiębiorcach, którzy działają w pierwszym etapie rozwoju firmy. Podpowiadamy w magazynie skąd wziąć fundusze na realizację swoich pomysłów biznesowych oraz dajemy praktyczne porady jak rozwijać firmę – bazując na przykładach od najlepszych. Na łamach magazynu przedstawiamy także nowości technologiczne.

Startup_logo

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera