Spotkania, Spotkania Wrocław, 24.07.2016

#38 spotkanie WiT Wrocław

Może i sezon urlopowy trwa, ale mamy nadzieję, że nie zabraknie Cię na naszym spotkaniu.
Kiedy: 26 lipca (wtorek)
Gdzie: Wędrówki Pub, ul. Podwale 37/38, Wrocław (wejście znajduje się koło przystanku tramwajowego, nad drzwiami jest szyld lokalu).
Inne: spotkanie jest bezpłatne i nie obowiązują zapisy

Agenda spotkania:
18:00 – kilka słów o WiT
18:05 – Kamil Radlak: WebComponents przy użyciu Polymer
18:50 – krótka przerwa
19:00 – lightning talk: IdeaPlace
19:10 – Magdalena Urbaniak: Social Media z perspektywy traktora
19:40 – Leszek Kozłowski: Linkedin hacking – Zdobądź tysiące kontaktów
i wymarzoną pracę w jeden miesiąc

Prelekcje i prelegenci:
„WebComponents przy użyciu Polymer”.
Tak opisuje to prelegent: „Na prezentacji przedstawię Wam Web Componets, nowy standard W3C który pozwoli zmienić sposób pisania stron internetowych. Pokażę, jak wygodnie jest używać gotowych komponentów, jak pisać własne, i jak bardzo Google Polymer ułatwia używania tego standardu.”.
Kamil Radlak – Frontend developer o silnym podłożu ASP.NET, co pozwoliło mu poznać działanie i projektowanie serwisów z każdej strony. Obecnie pracujący w firmie PGS Software.

Kamil Radlak

„Social Media z perspektywy traktora”
„Nie da się”. To była moja pierwsza myśl, zaraz po „a może by tak założyć bloga o maszynach rolniczych?”. Czasem warto udowodnić, że niemożliwe nie istnieje. Najlepiej sobie samemu. Czy można być blogerką i nie pisać o fashion, travel, lifestyle? Jak ogarnąć niezmierzoną przestrzeń jaką są social media i nie zniknąć w tłumie? Gdzie zacząć, dlaczego warto popełniać błędy? Czy w internecie liczą się liczby i automatyzacja, czy raczej bycie po prostu człowiekiem dla swoich odbiorców? Kilka słów o technikach i kilka skutecznych narzędzi, które pozwoli te techniki zastosować. O tym wszystkim postaram się powiedzieć w tempie, z jakim rozpędza się wspaniały Ursus C-360.
Magdalena Urbaniak
Ukończyła DSW (Public Relations), Uniwersytet Wrocławski (Stosunki Międzynarodowe) oraz Europejską Akademię Dyplomacji. Wszystko po to, by pisać o rolnictwie. Od 7 lat pracuje w branży public relations. Od blisko dwóch prowadzi blog TRACTORmania dotyczący ciągników rolniczych i wizerunku wsi. Od kilku miesięcy na stanowisku Community Managera w Brand24 wprowadza ludzi z rynku globalnego w tajniki monitoringu sieci. Uwielbia łamać stereotypy, pracować z ludźmi, języki obce i śniadania na mieście.

Magdalena Urbaniak

„Linkedin hacking – Zdobądź tysiące kontaktów i wymarzoną pracę w jeden miesiąc” – brzmi ciekawie, prawda? To temat wykładu, jaki przedstawi Leszek Kozłowski – przedsiębiorca z doświadczeniem w zarządzaniu działami sprzedaży i rekrutacji. Ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, (które prowadzi z dużą dawką poczucia humoru) oraz wdrożenia pracowników do działów HR i sprzedaży.
Osiągnięcie: osoby nie związane wcześniej ze sprzedażą i rekrutacją stawały się specjalistami w tych dziedzinach.
Każdego dnia od 2008 roku aktywnie wykorzystuje LinkedIn w biznesie.
Leszek jest również doświadczonym networkerem. Networkingiem zarówno offline jak i online, czyli pozyskiwaniem kontaktów, zajmuje się od lat. Do dziś, wraz ze swoim zespołem, stworzył sieć 1 poziomu w ilości przeszło 25 000 kontaktów.
Jako inżynier specjalizuje się w automatyzacji. Wykorzystuje ją przede wszystkim w marketingu i sprzedaży dostosowując istniejące na rynku narzędzia do swoich potrzeb oraz tworząc własne.

Leszek Kozlowski

Partner spotkania

IDEA PLACE_LOGO

IdeaPlace to pierwsza we Wrocławiu profesjonalna przestrzeń coworkingowa dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych i niezależnych. Daje możliwość wykorzystania wszystkich zalet pracy biurowej przy jednoczesnym braku zobowiązań. IdeaPlace wykorzystuje ideę coworkingu, pozwalając tym samym w towarzystwie innych coworkerów swobodnie rozwijać każdą ideę. To także przestrzeń do spotkań z klientami, organizacji szkoleń i konferencji. Biuro zapewni Twojej firmie pełny outsourcing obsługi biurowej. Dzięki profesjonalnemu sekretariatowi, nowoczesnemu zapleczu technicznemu i unikalnej, twórczej atmosferze doskonale nadaje się do indywidualnej pracy oraz korzystania z zalet pracy w zespole.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera