Spotkania, Spotkania Wrocław, 25.01.2017

#43 spotkanie WiT Wrocław

Nowy rok, nowe spotkania grupy Women in Technology we Wrocławiu. Tym razem gościć nas będzie firma PGS Software S.A. (ul. Klecińska 123, Wrocław).

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2017r. (środa).
Podczas spotkania usłyszycie 2 prelekcje pracowników właśnie tej firmy. Będzie prezentacja z elementami porad dla tych, którzy chcą zostać testerami oraz druga o SOLID.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (witwro43.eventbrite.com).

Podczas spotkania 3 prelegentki – Barbara Sura, Marta Woźniak oraz Paula Trzcińska wystąpią z prezentacją z elementami porad dla tych, którzy chcą zostać testerami.

Barbara Sura – absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej, która po 5 latach pracy w instytucji wspierającej firmy technologiczne, sama zapragnęła stać się częścią takiej firmy. Z zapałem wspiera QA w PGS Software S.A., a w wolnych chwilach lubi słuchać inżynierów… i nie tylko, kiedy to użycza swego głosu w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej.

barbara_sura

Marta Woźniak – z wykształcenia filolog czeski, z doświadczenia tłumaczka, edytorka i… księgowa. Pewnego dnia postanowiła zmienić swoje życie i została testerką w PGS Software S.A.. Agile i Quality Assurance to dla niej zdecydowanie więcej niż praca. W wolnych chwilach uczestniczy w meetupach, planuje, organizuje, realizuje i pisze bloga adventuresinQAland.wordpress.com.

marta_wozniak

Paula Trzcińska – studentka Informatyki na Politechnice Wrocławskiej, testerka w PGS Software S.A.. Uwielbia swój zawód przez wzgląd na ogrom możliwości rozwoju, które daje i chętnie korzysta z dobrodziejstw Internetu, aby doskonalić swoje testerskie moce. W pracy najbardziej nie lubi bezczynności i źle sprecyzowanych wymagań. W wolnym czasie lubi organizować i planować wszystko, co się da, gotować i czytać rozmaite książki.

paula_trzcinska

Z 2. prelekcją (o SOLID) wystąpi Jarosław Stadnicki – programista, bloger, pasjonat technologii.
Tworzy aplikacje internetowe oparte o stos ze stajni Microsoftu. Lubi rozmawiać i dzielić się wiedzą.
SOLID – co to znaczy, co to znaczy po rozwinięciu skrótu. Co znaczą kolejne skróty tego skrótu. Jaki wpływ ma to na kod, który tworzymy. Czy solidny kod to jedyna słuszna ścieżka programisty?

jarek_stadnicki

Podczas spotkania dowiecie się też o PGS Software Talks. To cykl spotkań, których celem jest zapewnienie deweloperom oraz entuzjastom programowania miejsca, w którym mogą wymienić się praktyczną wiedzą, poradami, sztuczkami.

pgs-software-talks

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera