Spotkania, Spotkania Wrocław, 24.05.2017

#47 spotkanie WiT Wrocław

Kto by nie chciał świętować z nami 4. urodzin we Wrocławiu? Spotykamy się już 24 maja (środa) o godz.17:30 w Centrum Technologii Audiowizualnych (ul. Wystawowa 1, obok Hali Stulecia).
Prelekcje: „Nowoczesne technologie wsparciem dla sztuki i edukacji” oraz lightning talk o Craftin’ Code.

Naszym pierwszym prelegentem jest Robert Banasiak – dr nauk ekonomicznych, absolwent germanistyki oraz prawa i gospodarki Unii Europejskiej (studia podyplomowe) na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 90. redaktor naczelny Radia Eska, następnie pełnomocnik zarządu ds. lobbingu i dyrektor ds. marketingu w spółce Impel. Aktywnie zaangażowany w sprawy społeczne, pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz wiceprezesa Wojewódzkiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych Start.Od 2012 roku jest dyrektorem Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (byłej Wytwórni Filmów Fabularnych) we Wrocławiu.
Dyrektor CeTA będzie miał prezentację pt. Nowoczesne technologie wsparciem dla sztuki i edukacji.

Niezmiernie nam miło, że gościć nas będzie Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA). Centrum Technologii audiowizualnych (CeTA) we Wrocławiu jest państwową instytucją kultury, spadkobiercą bogatego dziedzictwa Wytwórni Filmów Fabularnych (1954-2011). W Centrum realizowane są działania produkcyjne w zakresie kinematografii, telewizji, Internetu, nauki i kultury, wykorzystujące technologie elektroniczne i techniki multimedialne. Chęć dzielenia się doświadczeniem i wiedzą stanowi dla CeTY także motywację do tworzenia i promowania najnowocześniejszych technologii multimedialnych oraz inicjowania projektów edukacyjnych.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który przybliży Wam działalność tego miejsca: https://www.youtube.com/watch?v=CDfg9DkhGug

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera