Spotkania, Spotkania Gliwice, 25.08.2014

5. spotkanie Women In Technology Silesia

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 sierpnia o godzinie 18:00 w siedzibie firmy SkyGate (Rynek 6, II Piętro, Gliwice).

Plan spotkania:

18.00 – 18.15: Rozpoczęcie: kilka słów o Women in Technology
18:15 – 19:15: Marcin Dryka: Jak odnaleźć się w zespole projektowym.
19:30 – 21:00: Networking/Integracja

Jak odnaleźć się w zespole projektowym.

Podczas wytwarzania oprogramowania wielu z nas mniej lub bardziej świadomie staje się uczestnikiem projektu. Co to znaczy być uczestnikiem? Czy kierownik projektu zajmie się wszystkim? Jakie procesy mają miejsce podczas projektu? Zaprezentuję podstawy zarządzania projektem, które powinien znać nie tylko PM, aby dobrze wykonać swoją pracę.

Marcin Dryka

Project Manager, który pozostał człowiekiem . Miłośnik Symfony i dobrej architektury oprogramowania. Kładący szczególny nacisk na jakość projektów podczas ich wykonywania.

SkyGate

Software i design house z Gliwic (HQ), Wrocławia i Krakowa, zajmuje się kompleksowym rozwojem projektów – od strategii biznesowej po finalny produkt. Tworzy go zespół specjalistów z różnych dziedzin – programistów (duży team IT), designerów, filmowców, copywriterów – których łączy przede wszystkim zamiłowanie do startupów.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera