Spotkania, Spotkania Kraków, 29.09.2014

5. spotkanie Women in Technology w Krakowie

5. spotkanie Women in Technology w Krakowie

7 października w Pauza In Garden o 18:30 będziemy gościć aż 4 prelegentki wygłaszające 3 prezentacje.

Temat spotkania

 • Basia Madej – JavaScript przez wieki

  Krótka historia o najpopularniejszym dziś języku programowania, od samego początku do (mniej-więcej) wczorajszego podwieczorku. Będzie więc o frontendzie i backendzie, ale głownie o Angular.js, wzorcu Model-View-Controller i lepieniu najładniejszej babki z piasku.

  Basia Madej

  Programistka Ruby On Rails, bez wzajemności zakochana w JavaScript. Organizatorka warsztatów @WebMuses i członek teamu @TEDxKraków.

  Twitter @basiamadej

 • Natalia Berdys, Joanna Dudoń – Od potwora do App Store’a – pierwsze kroki w branży aplikacji dla dzieci

  Natalia Berdys (programistka) i Joanna Dudoń (ilustratorka) opowiedzą historię stworzenia teamu dwóch dziewczyn, które zrobiły rozróbę na App Store ze swoją iPadową appką dla dzieci o karmieniu potworów. Od pierwszych pomysłów nabazgranych na kartce, przez życie potworów na ekranie iPada, próby marketingu, atmosferę i relacje w branży – dziewczyny podzielą się swoimi debiutanckimi błędami, małymi zwycięstwami i doświadczeniami.

  Twitter @batalia

 • Mila Gromysz – 10 nieistniejących problemów które przeszkadzają w osiągnięciu celu

  Sam fakt wyznaczenia sobie celu jest połową sukcesu. Kiedy jednak przechodzimy do działania, wydaje nam się, że to bardzo trudne zadanie. Jest kilka rzeczy które zaprzątają nam głowę, całkowicie niepotrzebnie, a wystarczy uświadomić je sobie i przestać o nich myśleć.

  Mila Gromysz

  Z zamiłowania dziennikarz, z zawodu (wkrótce) informatyk.

  Twitter @imilulilu

Mimo że wydarzenie jest kierowane do kobiet, mężczyźni również są mile widziani, jeśli interesują ich tematy prezentacji. Zapraszamy do dyskusji!

Prosimy o rejestrację na evenea.

Serdecznie zapraszamy!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera