Spotkania, Spotkania Kraków, 15.10.2014

6. spotkanie Women in Technology w Krakowie

Spotkanie Women in Technology w ramach edycji Geek Week KRK #2!

Sobotnie spotkanie (25.10, godz. 18.00) jest częścią Geek Week KRK #2 20.10 – 26.10. Geek Week to kilkudniowy maraton eventów skupiający branżę IT, odkrywający oblicza nowych technologii.

#GeekWeekKRK

Temat spotkania

 • Gosia Borzęcka – Wstęp do .NET Framework

  Dawno, dawno temu w czasach kiedy.. No w sumie nie tak dawno, bo dopiero w 2002 roku powstała platforma .NET.
  Co daje .NET Framework? I co programiści mogą wyczarować korzystajac z .NET? Podczas swojej prezentacji przedstawie architekturę, możliwości oraz czy koniecznie potrzebujemy Visual Studio do tego, aby móc napisać program .NETowy.

  Gosia Borzęcka

  Gosia pracuje jako .Net i T-Sql developer. Podczas szukania swojej ścieżki pracowała jako administrator sieci i nadzorowała systemy IT zgodnie z Princem2 i ITIL. Kocha programować i szukać nowinek z tym związanych. W wolnych chwilach prowadzi bloga o wydarzeniach, trendach, ciekawostkach czy technicznie o programowaniu (gosiaborzecka.net) lub jeździ rowerem po Wrocławiu szukając zbłąkanych krasnali.

  Twitter @GosiaBorzecka

 • Bianka Lasocka – Organizacja czasu freelancera.

  Jak pracować bez narzuconych z góry ram czasowych? Jak rozciągnąć dobę? Jak zaplanować swój czas oraz, co ważniejsze, plan ten realizować? Zastanowimy się nad tym, jak stworzyć swój system zarządzania czasem oraz jak się go trzymać dłużej niż jeden projekt.

Prosimy o zapisy na evenea

Miejsce spotkania jeszcze nie jest potwierdzone, zostanie ono ogłoszone w najbliższym czasie.

Serdecznie zapraszamy!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera