Spotkania, Spotkania Warszawa, 30.11.2014

6. Spotkanie Women in Technology w Warszawie – warsztat

Temat: „Niestraszny GIT – podstawy i smaczki”

Czas trwania warsztatu:

około 2,5 godziny

Kiedy i Gdzie?

8 grudnia o godzinie 18:00, firma Xstream, ul. Puławska 182, piętro IV

Rejestracja:

https://6-spotkanie-wit.evenea.pl/

Wymagania: 

1) zainstalowanie Gita (http://git-scm.com/book/en/v2/Getting-Started-Installing-Git) ,
2) utworzenie konta na GitHubie (https://github.com).

Prelegent: Barbara Litwińska

Absolwentka wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Od dziecka marzyła, by zostać inżynierem. Ambitna i uparta, uwielbia programować, a swoją pasję realizuje na co dzień jako programistka Ruby. Choć bardzo wspiera różnorodność w branży IT, swoją wiedzą chętnie dzieli się nie tylko z kobietami.

Opis:

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest system kontroli wersji Git, czy warto go wykorzystywać i czy jest to narzędzie przeznaczone wyłącznie dla programistów. Postaram się przekonać początkujących, że stworzenie swojego pierwszego repozytorium to pestka, natomiast bardziej zaawansowanym pokazać kilka sztuczek jak ułatwić i nieco urozmaicić sobie pracę. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, w związku z tym proszę uczestników o krótkie przygotowanie – zainstalowanie Gita (http://git-scm.com/book/en/v2/Getting-Started-Installing-Git) i utworzenie konta na GitHubie (https://github.com).
Dziękujemy firmie Xstream za udostępnienie sali.

Serdecznie zapraszamy!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera