Spotkania, Spotkania Kraków, 13.11.2014

7. spotkanie Women in Technology w Krakowie

Widzimy się już 18 listopada o godzinie 18:00 na kolejnym 7. spotkaniu Women in Technology w Krakowie. Tym razem spotkanie odbędzie się w nowym miejscu na ul. Floriańskiej 18, w klubie ToTu.

Temat spotkania

Tematem spotkania będzie rozpoczęcie projektu w AngularJS i psychologia projektu.

Piotr Rogowski – Podstawy AngularJS

Czym jest AngularJS i jak zacząć z nim zabawę? Dlaczego warto się nim zainteresować? Krótka wycieczka po podstawach oraz jak rozpocząć nowy projekt i z jakich narzędzi skorzystać.

Piotr Rogowski

Studiuje II stopień informatyki stosowanej na AGH. Na co dzień zajmuje się programowaniem w Symfony2 oraz AngularJS. W wolnym czasie ćwiczy karate oraz taniec towarzyski.
Karolina Jarocka – Psychologia projektu, czyli człowiek w projekcie. Wybrane mechanizmy i prawa rządzące projektem

Karolina Jarocka – Psychologia projektu, czyli człowiek w projekcie. Wybrane mechanizmy i prawa rządzące projektem.

Projekt to nie tylko zakres, budżet i czas. To przede wszystkim ludzie, to nienamacalne i nieuchwytne „coś” w postaci emocji między nimi, ich doświadczenia, uprzedzenia, motywacja, zdolności społeczne i personalne. To taka aura projektu – niewidoczna, ale oddziałująca. To psychologia w projekcie.

Karolina Jarocka

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, z zawodu – kierownik projektu. Od wielu lat interesuje się efektywnością w zarządzaniu projektami, a także coachingiem i rozwojem personalnym w zakresie psychologii zarządzania. Zarządza zintegrowanymi systemami informatycznymi. Wspiera rozwój oprogramowania i jego użyteczność. Prywatnie – fanka życia i ludzi 🙂

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapisy na Eventbrite

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera