Spotkania, Spotkania Kraków, 10.01.2015

9. spotkanie Women in Technology w Krakowie

W najbliższy wtorek 13.01.2015 o godz. 18.00 zapraszamy na 9. spotkanie Women in Technology w Krakowie
Na początek roku gościmy dziewczyny z firmy SoInteractive, które opowiedzą o technologiach mobilnych w koncepcji Smart City oraz o skryptach Adwords.


Prelegenci:

Paulina Zasada – „Wykorzystanie technologii mobilnych w koncepcji Smart City”

Krótki wstęp o systemie Android, oraz zapoznanie z koncepcją tzw „smart city”. Czym jest oraz jakie technologie, mogą być tam wykorzystane, na przykładzie projektu, w którym aktualnie bierze udział (inteligentne centrum handlowe), czyli między innymi iBeacons.

Paulina Zasada
Jest studentką ostatniego roku inżynierii biomedycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracuje aktualnie jako junior android developer w firmie SoInteractive. Programowanie na platformy mobilne oraz nowe technologie to jej pasja, którą chciałaby zarazić innych. W najbliższych planach ma rozpoczęcie nauki ObjectiveC (platforma iOS). Prywatnie interesuje się literaturą sci-fi oraz chadza na górskie wycieczki 🙂

Paulina Wiktorska – „Skrypty Adwords czyli jak zautomatyzować pracę SEM-owca”

Podczas prezentacji postara się na chwilę przenieść wszystkich uczestników do świata kampanii realizowanych w systemie Google Adwords oraz pokazać choć namiastkę jego możliwości. Wytłumaczyć na czym polega praca SEM-owca, jak Skrypty usprawniają jego codzienną pracę z kampaniami oraz jakie nowe możliwości otwierają przed realizowanymi projektami.
Skrypty Adwords to również pomysł na własny rozwój, który początkujący lub nawet zaawansowany programista może podjąć. Jak? O tym również w prezentacji.

Paulina Wiktorska
Certyfikowany Specjalista SEM na co dzień pracujący w agencji kreatywnej – Sointeractive S.A. Z branżą interaktywną związana od ponad 7 lat. Fanatyczka świata reklamy i autorka bloga: blogreklamowy.com. Po godzinach właścicielka marki Clear&Fancy Interactive (www.clearandfancy.pl). Na co dzień wspiera użytkowników Oficjalnego Forum Google Adwords (www.pl.adwords-community.com).
blogreklamowy.com lub semowy.com

Zapraszamy serdecznie!

Zapisy na Eventbrite

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera