Kobiety w IT, Konferencje, Partnerzy, Relacje, 07.06.2019

ACE! 2019 – jak było?

Całkiem niedawno miałyśmy okazję wziąć udział w konferencji ACE! 2019 – Building Software Better. Building Better Products. Ta edycja konferencji była zarówno dla organizatorów, jak i wszystkich uczestników bardzo ważna. Dlaczego?

23 i 24 maja spotkaliśmy się wszyscy w Multikinie na jubileuszowej 10. edycji konferencji. Przez 10 lat organizatorzy zorganizowali świetne konferencje, z wieloma ekspertami, warsztatami, prezentacjami i atrakcjami. Tak było też w tym roku. Dwa dni konferencji były podzielona na cztery ścieżki. Między innymi na ścieżce produktowej można było posłuchać prezentacji Marie van Driessche, która opowiadała o projektowaniu dla osób głuchoniemych, czy Milehy Soneji, która przytoczyła historię swojego wujka i rozwiązanie jakie dla niego stworzyła (ta prezentacja dostępna jest też tutaj). Można też było uczestniczyć w warsztatach czy prezentacjach o feedbacku, problemach oraz agile.

Co więcej? W tym roku organizatorzy zaskoczyli wszystkich! Zorganizowali mini konferencję Women in Tech. Dzięki temu można było posłuchać inspirujących prezentacji czy zobaczyć wyniki raportu Strong Women in IT prezentowane przez Anitę Kijankę. Dodatkowo, poprowadzony został panel dyskusyjny gdzie były poruszane tematy doświadczenia kobiet z umiejętnościami technicznymi i pracy w środowisku technologicznym. Niesamowicie cieszy nas, że organizatorzy stworzyli w tym roku taką mini konferencję, zapewnili wartościowe prezentacje i ciekawe dyskusje.

Serdecznie gratulujemy organizatorom kolejnej udanej edycji, trzymamy kciuki za następne wydarzenia! 🙂

PS zerknijcie jeszcze na coś fajnego! 14 Women in Tech, które powinniście znać.

Do zobaczenia za rok!

https://aceconf.com/#!/home

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera