Konferencje, 31.03.2018

ACE! Conference – Agile & UX W jednym

17- 18 Maja w Krakowie po raz dziewiąty odbędzie się ACE! Conference skupiająca się na tematyce Agile i szeroko pojętym User Experience . Odpowiadając na potrzeby rynku i najnowsze trendy w branży IT w planie konferencji znajdują się 2 ścieżki tematyczne.

Building Software Better: Agile, Scrum, Lean, Kanban, SAFe, Craftsmanship, Software Development, Lean Startup.

Building Better Products: Lean UX, Design Thinking, Customer Development, Design Ethnography, User Experience, User Research.

Czy ACE! jest na prawdę TOP Europejską konferencją?

ACE! Już od 9-ciu lat pracuje na swoją pozycję w branży technologicznej.

 • Zdaniem Fabricio Teixeira redaktora UX Collective, ACE! jest zaliczany do najlepszych konferencji UX-owych 2018 roku – “The best UX and design conferences in 2018“ .
 • ACE! został uznany również za jedną z top 10 Europejskich konferencji Agilowych.
 • ACE! Dla kobiet:

 • Tradycją ACE! jest promocja prelegentek w świecie IT. Każda z konferencji była uświetniona co najmniej 50% frekwencją światowej sławy prelegentek z branży technologicznej. Da się? Da się 🙂
 • ACE! jest uznany za jedna z konferencji, gdzie dba się o komfort uczestniczek i prelegentek. Czego dowodem jest nagranie ‘Sexual Harassment in tech’, w którym Liz Keogh and Melissa Perri opowiadają o swoim doświadczeniu w trakcie ACE!
 • Każda z dziewczyn WiT otrzymuje 15% zniżki na bilety na konferencję.
 • A może tak bilet na pierwszy dzień konferencji?

  Wszystkie dziewczyny zainteresowane uczestnictwem w ACE! zapraszamy do obejrzenia nagrań z poprzednich edycji ACE!. Skorzystaj z naszego Google Form i napisz swoją rekomendację ulubionego video!! Zwyciężczyni otrzyma darmowy bilet na pierwszy dzień konferencji! Na odpowiedzi czekamy do 20.04.2018

  Co więcej w czasie ACE!?

  Prelekcje

  17-18 Maja na krakowskiej scenie Multikina zagości 23 prelegentów z całego świata. W tym samym czasie odbywają się paralelnie dwie ścieżki: Agile i UX. Uczestnicy ACE! nigdy się nie nudzą 🙂 Lista pierwszych 12 stu prelegentów jest dostępna na oficjalnej stronie konferencji ACE!

  Warsztaty

  Konferencji towarzyszy też blok warsztatów, w trakcie których uczestnicy mogą w praktyce przetestować zdobytą wiedzę oraz bliżej poznać naszych prelegentów. W trakcie wydarzenia odbywają się również otwarte sesje dyskusji na tematy, które są interesujące dla uczestników konferencji. To właśnie oni sami tworzą agendę takich spotkań.tworzą agendę takich spotkań.

  Dinner with Stranger.

  Ideą konferencji ACE! jest łączenie profesjonalistów z branży IT oraz umożliwienie im wymiany wiedzy i doświadczeń. Jednym z pomysłów organizatorów jest Dinner with Stranger. W opozycji do standardowego After Party organizatorzy ACE postanowili dać uczestnikom możliwość zjedzenia wspólnej kolacji i rozmowy. Bez względu na to, czy jesteś uczestnikiem, prelegentem, a może wolontariuszem możesz wybrać Twoją ulubioną kuchnię, sprawdzić kto wybiera się na kolację oraz spędzić miło wieczór.

  Agile & UX Corner

  Korzystając z okazji, iż ACE! skupia doświadczoną widownię, każdy z uczestników może zapisać się na darmową indywidualną bądź grupową sesję coachingową z wsytępującymi prelegenatmi oraz zaprzyjaźnioną Procognitą.

  Kreatywni Sponsorzy

  Firmy wspierające ACE! są dobierane na podstawie wspólnie wypracowanych pomysłów i wartości merytorycznej, jaką mogą wnieść dla uczestników. Przykładowo, w czasie zeszłorocznej edycji, zespół SABRE zorganizował całodniowe warsztaty z gier Agilowych. Dla uczestników było to idealne miejsce do zabawy, a dla organizatorów dodatkowa wartość merytoryczna.

  Kto zagości na scenie?

  Tradycyjnie, organizatorzy dozują emocje. Co tydzień pojawiają się coraz to nowe światowe ikony Agile i UX. W tym roku swoją wiedzą podzielą się z nami m.in: Kate Hobler, Liam Hutchinson, Peter Stevens, Gosia Pytel, Jason Grant, Jenny Shen, Andy McKnight, Grzegorz Gubiński, Nienke Alma, Anna Jozanis, Anna Walaszek, Emanuela Damiani.

  Kto jeszcze odwiedzi nas w Maju? Do 20.04 poznamy wszystkich prelegentów.

  Odkryj Kraków!

  Dla osób spoza Krakowa, organizatorzy przygotowali małą ściągę. Strona Explore Kraków – jest swojego rodzaju przewodnikiem po Krakowie, dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić miasta Smoka Wawelskiego i Europejskiego Miasta Startupów.

  Widzimy się 17-18 Maja w Krakowie!

  Po więcej informacji, zapraszamy na oficjalną stronę konferencji: www.aceconf.com
  Wszystkie nowości pojawiają się regularnie na kanałach społecznościowych:
  Facebook: https://www.facebook.com/aceconferencepoland/?ref=bookmarks
  Twitter: https://twitter.com/aceconf
  Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ace-conference/

  Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

  Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

  Zapisz mnie do newslettera