Studia Kraków, 30.08.2015

Dziewczyny studiujcie informatykę!

Mówi się, że w branży IT wykształcenie akademickie nie ma aż takiego dużego znaczenia. Prawda jest jednak taka, że studia są naprawdę dobrym motywatorem, bo wymagają od Ciebie systematyczności i konkretnych efektów pracy, a niektórych rzeczy ciężko jest się nauczyć samemu z książek czy internetu. Jest to też świetna podstawa do dalszego rozwijania swojej wiedzy.

Jeśli zastanawiałaś się nad studiowaniem informatyki, ale nie jesteś do końca pewna, czy to dla Ciebie, zainteresuj się prowadzoną przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie akcją ’Dziewczyny studiujcie informatykę!’.

W ramach tej akcji kobiety mogą przez 3 miesiące studiować dziennie Informatykę na WSEI, a jeśli po tym czasie dojdziesz do wniosku, że to jednak nie droga dla Ciebie, możesz zrezygnować, a uczelnia zwróci Ci wpłacone czesne.

Zapisz się, spróbuj i zakochaj się w informatyce!

Więcej informacji na http://www.wsei.edu.pl/dziewczyny.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera