Konferencje, Partnerzy, 17.06.2019

Gamedev ZTGK

Women In Technology związane jest z różnymi obszarami nowych technologii. Wśród nich jest również miejsce na tworzenie gier komputerowych. W tym roku, po raz pierwszy, z radością objęłyśmy patronat nad jednym z największych wydarzeń w Polsce w gamedevie – Zespołowym Tworzeniem Gier Komputerowych organizowanym już 11 raz w Łodzi.

Konkurs został przeprowadzony po raz pierwszy w 2008 roku w Instytucie Informatyki Wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej.

ZTGK to ogólnopolskie forum akademicko-biznesowe, które kompleksowo oraz systematycznie promuje i wspiera współpracę uczelni i firm z branży gier komputerowych oraz branży wykorzystującej środowiska wirtualne. Młodzi twórcy będą mogli prezentować swoje projekty i wymieniać doświadczenia w obszarze szeroko pojętego tworzenia gier komputerowych i zastosowań środowisk wirtualnych. W ramach konkursu przewidziane są ścieżki: Game Design, Game Development, Mobile Games, Virtual Environment, Game Graphics Concept, Game Review, Show Your Project a także nagroda specjalna od Sprite.

Zachęcamy do obserwowania oficjalnego profilu konkursu https://www.facebook.com/ztgkpl/ oraz strony http://gry.it.p.lodz.pl. Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom życzymy powodzenia w trakcie finałów, a zainteresowane osoby zapraszamy na finał wydarzenia, który odbędzie się 28 czerwca 2019 roku w Hali EXPO w Łodzi.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera