Warsztaty, 23.07.2015

Geek Factory

Niedawno nawiązałyśmy współpracę z Geek Factory, a na jeden z ich kursów posłałyśmy dwie członkinie naszej społeczności. Relacji możecie spodziewać się już niedługo, tymczasem – cóż to takiego, to Geek Factory? 😉

Geek Factory – Warsztaty rzeczowe i skuteczne

Dzięki zdobytemu doświadczeniu przekazują praktyczną wiedzę, którą w przyszłości chcą wykorzystać we wspólnie realizowanych projektach. Udział w zajęciach to przygoda dająca szansę na naukę programowania osobom pragnącym odkryć i zgłębić praktyczną stronę zawodu programisty. Kurs ten przeznaczony jest przede wszystkim dla ludzi otwartych, którzy chcą podjąć wyzwanie i poszerzyć dotychczasowo posiadaną wiedzę bez względu na jej poziom.

Co wyróżnia ich kurs?

Całość kursu nastawiona jest na maksymalne, praktyczne pozyskanie wiedzy. Nie koncentrują się na historii programowania, alternatywnych jego metodach czy dywagacjach na temat tego, który język jest lepszy, a który gorszy. Ostatecznym celem jest przekazanie wiedzy, która sprawi, że dana osoba będzie w stanie przyjść do pracy i zacząć pracować. Nic mniej, nic więcej.

W Geek Factory wierzą, że każdy może zostać programistą. Starają się budować partnerską atmosferę opartą na szczerości i życzliwości. Wspierają indywidualny rozwój kwalifikacji kursantów. Cenią ich kompetencje, dociekliwość i kreatywność. Jednocześnie kładą duży nacisk na efektywną pracę zespołową, gdzie podstawą są: lojalność, partnerstwo, dzielenie się wiedzą, wzajemne inspirowanie i wspieranie się.

Wierzą, że właśnie dzięki tym akcentom uda im się zbudować zgrane, ambitne zespoły o niskiej fluktuacji. Docelowo misją Geek Factory jest stworzenie silnej społeczności programistów świadczących usługi na rzecz naszej lokalnej gospodarki, jak i międzynarodowego biznesu.

Co jest potrzebne, aby wziąć udział w warsztatach?

Otwarty umysł, motywacja do nauki i własny laptop z dowolnym oprogramowaniem (listę zalecanych programów podają przed każdym kursem). Każdy kurs jest obsługiwany przez 2 zawodowych programistów, którzy na co dzień mają styczność z najnowszymi technologiami i narzędziami oraz są częścią lokalnej społeczności IT.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.geekfactory.pl
W ramach współpracy będziemy rozdawać raz na jakiś czas darmowe miejsca na kursy 🙂 Bądźcie więc czujni, bo kurs zapowiada się wart uwagi.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera