Hakerski wirtualny dziennik obecności

 

Rozwiń skrzydła pomagając innym razem z nami!

Weź udział w konkursie na aplikację webową! Zaangażuj się w ważny i potrzebny projekt oraz zdobądź z nami bezcenne doświadczenie.
Dołącz do nas i bądź #hackingawesome!

 

 

O konkursie WiT4People – Hakersi

Konkurs Hakersi realizujemy w ramach projektu WiT4People

Dzięki tej inicjatywie razem tworzymy coś wspaniałego, dając Wam przestrzeń do rozwoju, wykorzystania i rozwinięcia Waszych umiejętności oraz spełnienia się w pomocy tym, którzy naszego wsparcia najbardziej potrzebują.

 

Hakerski Wirtualny Dziennik Obecności 

Hakersi (dawna Szkoła 3.0., projekt Fundacji Sarigato) to ogólnopolska społeczność pod pieczą Fundacji Sarigato, która dążący do poprawy systemu usamodzielniania się dzieci oraz młodzieży, przebywających w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych, poprzez naukę programowania i robotyki. 

 

Więcej o inicjatywie Wit4People – Hakerski Wirtualny Dziennik Obecności

 

Jeśli chcesz podjąć się opracowania i implementacji narzędzia do monitoringu frekwencji i generowania statystyk, to:

  • przeczytaj uważnie dokumentację konkursową, w tym specyfikację techniczną;
  • zbierz interdyscyplinarny zespół (dev, UX/UI, QA). Technologie, w których chcemy,  by aplikacja została wykonana to React (najnowsza wersja) oraz do wyboru Symphony 4 lub Laravel;
  • zgłoś Wasz zespół do konkursu (każdy członek zespołu zgłasza się samodzielnie, wpisując do formularza jedną nazwę ekipy);
  • bierz się do pracy 🙂
  • chętnym udostępnimy przestrzeń hostingową wraz z bazą MySQL, abyście mogli umieścić na niej konkursową aplikację webową.

 

 

Nie masz zespołu? Nie szkodzi! 

Dołącz do naszej grupy na Facebooku gdzie znajdziesz mnóstwo osób, które tak jak Ty poszukują zespołu do wspólnej pracy!

 

Spośród wszystkich przygotowanych rozwiązań wybierzemy jedno, które zostanie wdrożone. Czekają na Was nagrody książkowe oraz roczny dostęp do konta hostingowego od @Webio.pl – naszego partnera. Zwycięska aplikacja zostanie wdrożona i pomoże Hakersom zmieniać świat ?

 

Co trzeba dostarczyć?

Komplet rozwiązania powinien składać się z:

  • linku do działającej strony www,
  • linku do repozytorium,
  • max. 5-minutowego filmiku z prezentacją rozwiązania.

 

 

 

Harmonogram

 

18 maja-7 czerwca: przyjmowanie zgłoszeń

30 czerwca: termin dostarczenia rozwiązań

20 lipca: ogłoszenie zwycięzców

 

 

Dokumenty i pliki

 

Przed przystąpieniem do pracy zapoznaj się z dokumentacją, którą przygotowaliśmy dla Ciebie wspólnie z Hakersami. Aplikacja ma być odpowiedzią na realne potrzeby fundacji. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, prześlij je na adres wit4people@womenintechnology.pl

 

 

 

Kontakt