Konferencje, Partnerzy, Spotkania, Wydarzenia, 02.03.2018

I edycja konferencji Rzeczpospolitej FRONT EDGE Innovation & Leadership Summt już 16-17 kwietnia w Krakowie!

Innowacyjność oraz przywództwo to największe wyzwania współczesnych organizacji biznesowych.

Kultura innowacji wpływa bezpośrednio na efektywność biznesową, czyli zasadniczy cel funkcjonowania organizacji. Budowanie kultury innowacji nie jest możliwe bez przywództwa wzrostu – nowoczesnego podejścia do zarządzania opartego na budowaniu silnych, twórczych, autonomicznych i samoorganizujących się zespołów.

W czasie konferencji spotkamy się z ekspertami i praktykami z organizacji, które świadomie wdrażają i rozwijają kulturę innowacji. Będziemy dzielić się wiedzą na temat innowacji i przywództwa, dobrymi praktykami, case studies i wreszcie upadkami i porażkami, z których wynosimy najważniejsze lekcje.

Ważnym punktem wydarzenia będzie prezentacja wyników Ogólnopolskiego Badania Innowacyjności, przygotowanego przez zespół Freenovation.org

Keynote Speech: Jurgen Appelo (autor „Management 3.0”) Power Speech: Piotr Prokopowicz, PhD (Freenovation.org)

Expert Speech: Paweł Brodziński (Lunar Logic)

Pierwszego dnia będziemy uczestniczyć w prelekcjach i panelach eksperckich, których tematyka skupia się na elementach budujących kulturę innowacyjności, tj: przywództwo wzrostu, zwinne zarządzanie organizacją, bezpieczeństwo emocjonalne pracowników. Poznamy też case studies firm, które wdrażają innowacje oraz dowiemy się jak budować konkurencyjność opartą na innowacyjności.
Poznamy wyniki Ogólnopolskiego Badania Innowacyjności.
Dzień drugi to interaktywne warsztaty w 4 ścieżkach tematycznych:

I – Innovations
II – Talent Development
III – Project Management
IV – Leadership

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę kultury innowacji i nowoczesnego przywództwa wzrostu!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera