Warsztaty, Warsztaty Kraków, 11.11.2015

Indywidualne konsultacje dla kobiet zainteresowanych branżą IT

Indywidualne konsultacje dla kobiet zainteresowanych branżą IT

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dla kobiet, dotyczące rozwoju zawodowego w IT, prowadzone przez osobę, która ma doświadczenie w branży i chętnie się nim podzieli.

Spotkanie może odbywać się w języku polskim lub w języku angielskim.

Podczas konsultacji możesz się dowiedzieć

  • co może pomóc w karierze w IT, a czego unikać
  • jakie ścieżki rozwoju są możliwe
  • jak się najlepiej przygotować do rozmowy rekrutacyjnej
  • możesz również umówić się na próbną rozmowę rekrutacyjną i otrzymać informację zwrotną

Michał Katski

Skończył studia magisterskie na Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Pracował jako informatyk w Philip Morris Polska w Warszawie i Krakowie, na stanowiskach związanych ze wsparciem technicznym, infrastrukturą informatyczną i projektami informatycznymi. Zajmował stanowisko IT Security Officer i był odpowiedzialny za kontrolę bezpieczeństwa środowiska informatycznego w Philip Morris Polska, przeprowadzanie oceny ryzyka aplikacji, nadzór i współtworzenie strategii i planów ciągłości biznesowej oraz planowanie i wdrożenie programu poprawy świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Obecnie pracuje jako audytor IT w UBS. Zajmuje się oceną i weryfikacją procesów, systemów IT oraz efektywności kontroli przeprowadzanych w tych obszarach.

Michał Katski

Michał Katski

Konsultacje odbędą się 17.11 i 24.11, godz. 18.00 lub 18.45 w Fundacji Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków. Konsultacja trwa 45 minut.

Prosimy o zapisy na stronie evenea. Prosimy o wybór terminu i godziny przy zapisie. Konsultacje są bezpłatne.


Realizujemy cykl warsztatów dla kobiet wykonujących lub chcących wykonywać zawody związane z branżą techniczną lub informatyczną (zajmujących się m.in. programowaniem, administracją bazami danych, serwerami, sieciami, nowymi technologiami, telekomunikacją, elektroniką, robotyką, budownictwem i innymi technicznymi dziedzinami), które:

  • posiadają kierunkowe wykształcenie oraz niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania w/w zawodów,
  • poszukują rozwoju, aby lepiej wykonywać swoją pracę zawodową i chcą czuć się pewnie w środowisku pracy, gdzie większość stanowią mężczyźni,
  • poszukują wsparcia i chcą lepiej się poznać, wymieniać doświadczeniem, wspólnie się uczyć i wzajemnie się wspierać.

Spotkania są współfinansowane przez Fundację Przestrzeń Rozwoju i firmę UBS.

11159263_853925218001727_1611706128_o

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera