Konferencje, 17.11.2016

infoShare rusza w Polskę

5 partnerów, 12 ekspertów w 5 miastach, 1600 km w 5 dni – infoShare Bus wyjeżdża na serię spotkań branży IT już w listopadzie. Nowa inicjatywa ma wspierać wymianę wiedzy wśród osób zajmujących się programowaniem.

W ciągu ostatnich 10 lat gdańska konferencja infoShare z małego lokalnego wydarzenia urosła do największej konferencji technologicznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku przyciągnęła około 5,000 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać wypowiedzi prelegentów z Polski i zagranicy oraz wziąć udział w licznych warsztatach prowadzonych przez światowej klasy ekspertów.

Dzisiaj organizatorzy infoShare idą o krok dalej. We współpracy z trójmiejskimi firmami Amazon Development Center, Intel Polska, Lufthansa Systems, Kainos oraz Invest in Pomerania, której koordynatorem jest Agencja Rozwoju Pomorza, przygotowali cykl mniejszych spotkań branży IT w kilku miastach Polski. Wynajmują duży, specjalnie obrandowany autobus, którym będzie podróżowała grupa ekspertów. Przejadą ponad 1600 km w ciągu 5 dni.

Podzielmy się wiedzą
W dniach 21-25 listopada 2016 infoShare Bus zawita po kolei do Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Łodzi. Każdego dnia uczestników spotkania czeka seria prelekcji o tym, jak tworzyć wydajny, stabilny i skalowalny software używany na całym świecie. Doświadczeni specjaliści z firm partnerskich opowiedzą między innymi o budowaniu zaawansowanych architektur opartych o cloud computing, Continuous Integration i Continuous Delivery oraz konteneryzacji i wirtualizacji środowiska.

Skąd pomysł na nowe wydarzenie?
– Celem naszej fundacji i zresztą naszą prawdziwą pasją jest szerzenie wiedzy. Wywodzimy się bezpośrednio ze środowiska IT więc te tematy są nam najbliższe. infoShare Bus to kolejny krok do tego, żeby wspierać wymianę informacji wśród osób zajmujących się tworzeniem oprogramowania – mówi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare – Jesteśmy przekonani, że to początek nowej serii interesujących wydarzeń. Zapraszamy! – infoShare bus to wspólny pomysł fundacji i partnerskich firm, których siedziby mieszczą się w Trójmieście. Ta inicjatywa ma pokazać, że świat IT łączy chęć dążenia do przygotowywania rozwiązań jak najlepszej jakości. Dzielenie się unikalną wiedzą dotyczącą tworzenia wysokowydajnych rozwiązań to jeden ze sposobów realizowania tego celu.

Więcej informacji
Wszystkie szczegóły na temat wyprawy infoShare Bus znaleźć można na stronie wydarzenia http://bus.infoshare.pl/. Rejestracja na wydarzenia już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniach jest darmowy.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera