Konferencje, 29.09.2016

IT NonStop

Chcesz wiedzieć wszystko o front-endzie? Przyjdź na konferencję „IT NonStop”
we Wrocławiu.

Już 10 grudnia odbędzie się międzynarodowa konferencja „IT NonStop”
we Wrocławiu.

„IT NonStop” to seria konferencji organizowanych przez DataArt, międzynarodową firmę oferującą usługi konsultingowe IT. Wydarzenie odbywa się w 10 miastach
w Polsce, na Ukrainie i w Rosji. Choć każda konferencja jest poświęcona sprecyzowanemu aspektowi branży IT, wszystkie je łączy nacisk kładziony na konkretne projekty i praktyczne rozwiązania.

Tematem tegorocznej odsłony wydarzenia we Wrocławiu jest „The Beauty of Code”. Na dzisiejszy front-end składa się przede wszystkim elegancki kod i mistrzowskie rozwiązania techniczne oparte o JavaScript, AngularJS oraz alternatywne frameworki, layouty, rich media, projektowanie i mnóstwo innych narzędzi. Wspólnie prześledzimy standardy, inteligentne rozwiązania i najnowsze trendy w rozwoju front-endu. Będziemy mówić o rzeczach skomplikowanych w jasny i przejrzysty sposób – w tym właśnie tkwi istota front-endu.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuję wstępna rejestracja. Zarejestrować się można pod linkiem. (https://goo.gl/iT0Tlr)

Do 1 października zachęcamy prelegentów do przesłania tematów prelekcji oraz abstraktów. Zgłosić prelekcję można przez stronę internetową konferencji. (http://it-nonstop.net/city/wroclaw?utm_source=GGC&utm_medium=article&utm_campaign=nonstopwro16)

Prelegentom zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i zakwaterowania, lunch i przerwy kawowe oraz upominki z konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej konferencji “IT NonStop”. (http://it-nonstop.net/city/wroclaw)

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera