Warsztaty, Warsztaty Katowice, 06.04.2018

[Katowice] Dzień Otwartych Drzwi do Programowania

Katowicki oddział Women in Technology zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły Programowania Geek Factory.
——
Dni otwarte dla programistów, przedsiębiorców i pasjonatów.
No może właściwie pół otwarte bo trzeba się zapisać 🙂

Co Was czeka? Oj duuuuużo. Będą cztery świetne bloki tematyczne – wszystkie oczywiście za darmo. Jednak nie wszystko na raz, w dbałości o Wasze serduszka będziemy stopniować podawane informacje krok po kroku zaczynając dziś oczywiście od tych najmniej intensywnych.

Zastanawialiście się kiedyś jak się pisze strony internetowe i za co właściwie programistą płaci się tak dużo? Jeżeli chcielibyście poznać odpowiedzi na te pytania to zapraszamy Was na warsztat “Zbuduj swoją pierwszą stronę internetową” prowadzony przez Daniela Opic. To już piąty warsztat tego typu, który wspólnie realizujemy więc uczciwie ostrzegamy, nauczeni doświadczeniem, że miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wyślijcie swoje zgłoszenie już dziś, jeżeli chcecie poznać świat programistów, dowiedzieć się co znaczą te wszystkie dziwne znaczki i jak proste jest stworzenie własnej, działającej strony internetowej. W trakcie zajęć, wraz z prowadzącym zrealizujecie taki właśnie projekt – swoją pierwszą stronę WWW, a jedyne co musicie zainwestować to czas i chęć do nauki. Daniel jest gotowy podzielić się z Wami swoją wiedzą z programowania, a Wy? Jesteście gotowi podejmiecie wyzwanie i nauczyć się programować?

Co po za tym?

  • Coś dla przyszłych przedsiębiorców – jak zdobyć stronę bez programisty?
  • Coś dla tych którzy już prowadzą biznes w sieci – jak sprawić żeby był skuteczniejszy?
  • No i oczywiście coś dla absolwentów Geek Factory.

W sumie mamy 4 warsztaty i zajęcia po 15 miejsc na każde. Może Wam się wydawać że 60 miejsc to dużo ale my wiemy że nie, więc śledźcie nasze wydarzenie, zapisujcie się na interesujące Was zajęcia i odkrywajcie jak Women In Technology, BrainFactory oraz Geek Factory budują społeczność, dzielą się z Wami wiedzą i razem podbijają świat nowoczesnych technologii bo to jedyna taka niepowtarzalna okazja.

——
WSTĘP WOLNY /
Ilość miejsc ograniczona, na poszczególne wydarzenia obowiązywać będą zapisy. Wszystkie szczegóły już wkrótce, ale zgłaszać swój udział możecie już dziś na email: eustupska@womenintechnology.pl z zaznaczeniem jaki warsztat Was interesuje.
ps. warsztaty odbędą się w blokach po dwa jednocześnie.

——
W programie:

10.00 – 15.00
warsztat 1: zbuduj swoją pierwszą stronę www, wstęp do kodowania HTML/CSS
warsztat 2: rozpocznij swoją przygodę z WordPressem.

~~przerwa~~

16.00 – 18.00
warsztat 3: GIT – co to jest i z czym to się je
warsztat 4: jak skutecznie sprzedawać swoje usługi przez internet

—–
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij email zgłoszeniowy na adres: eustupska@womenintechnology.pl
i odpowiedz w nim na pytania:
1. w czym mają Ci pomóc te warsztaty? Jak zamierzasz wykorzystać zdobytą na nich wiedzę?
2. czym się zajmujesz obecnie?
3. czy Twoim zdaniem istnieje inteligentne życie na innych planetach? (to pytanie nie jest obowiązkowe, po prostu ciekawi mnie Wasze zdanie w tej kwestii 😛 a jak się już wszyscy spotkamy na wydarzeniu, to będzie od czego zacząć dyskusję, ufoki to zawsze fajny temat 😀 😀 😀 )

Zgłoszenia przyjmujemy do końca niedzieli, 15 kwietnia.
Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach poinformujemy mailem. Wyboru dokonamy na podstawie udzielonych odpowiedzi.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera