Konferencje, Partnerzy, 19.04.2019

Kierunek – jakość! Quality Excites 2019

W dniach 28-29 czerwca 2019 r. Future Processing (FP) po raz 8. organizować będzie
ogólnopolską konferencję poświęconą jakości oprogramowania Quality Excites. Program obejmuje dwa dni – pierwszego odbędą się warsztaty, natomiast drugiego wykłady i panele dyskusyjne. Pełen program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dla uczestników dostępne są na stronie www.qualityexcites.pl. W tym roku udział w konferencji jest płatny. 8. edycja konferencji Quality Excites (QE) to spotkanie ekspertów i pasjonatów zagadnień związanych z wytwarzaniem wysokojakościowego kodu oraz jego utrzymaniem. Choć od zawsze konferencja była popularna przede wszystkim wśród testerów, menagerów projektów oraz team liderów, zaproszeni do udziału są wszyscy, których interesuje tematyka konferencji.

W tym roku uczestnicy będą mieli okazję brać udział w wyjątkowej edycji, która otwiera się na jakość
już od pierwszych etapów tworzenia projektu – na Quality Excites pojawiły się tematy programistyczne. Dzięki rozszerzeniu tematyki konferencji jej organizatorzy pragną podkreślić fakt, że zadowolenie klienta i służba biznesowi jest nadrzędnym celem zespołów w IT, a jednym z elementów, które ma bezpośrednie przełożenie na to zadowolenie, jest właśnie jakość. Motywem przewodnim konferencji są „ścieżki do jakości”.

Bilety

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w trzech pulach, a im bliżej konferencji, tym cena będzie rosła. Terminy sprzedaży poszczególnych pul biletów są następujące: I pula: 8 kwietnia – 6 maja, II pula: 7 maja – 26 maja, III pula: 27 maja – 27 czerwca. Najatrakcyjniejsze ceny (89 zł netto/wykłady, 109 zł netto/warsztaty, 159 zł netto/warsztaty + wykłady) będą dostępne do 6 maja.

Agenda 8. edycji

Warsztaty poprowadzą m.in. Michał Dobrzycki, który pomoże uczestnikom stworzyć własne środowisko testowe przy pomocy Dockera, czy Michał Górski, który zaprezentuje Continuous Deployment w chmurze. Nie zabraknie też tematów poświęconych testom kontraktu, testom automatycznym aplikacji mobilnych, podstawom Web Accessibility, Ciągłej Integracji testów w oparciu o Pythona oraz GitLabCI, a także miernikom, które pomogą połączyć świat biznesu i
developmentu.

Konferencja będzie prowadzona głównie w języku polskim, choć pojawi się również kilka prezentacji w języku angielskim. Prelegenci, zgodnie z przewodnim hasłem tegorocznej edycji: „Ścieżki do jakości”, będą promować i zachęcać do dbania o jakość w różnych obszarach, np. w rozwiązaniach chmurowych (Cloud-Native lub AWS) i kosmicznych (komputer pokładowy satelity PWSat2), w obszarze bezpieczeństwa IT (podatność File Inclusion) czy zarządzania i komunikacji w projekcie. Nie zabraknie również kodowania „na żywo” (jak stworzenie MVP w 40 minut czy przeprowadzenie testów wydajnościowych w chmurze). Wszystkich spragnionych dyskusji zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych, które odbywają się równolegle do wykładów i podejmują trudne tematy łączenia ról w projekcie, komunikacji w międzykulturowym zespole lub wytwarzania antykruchego oprogramowania. Dzień wykładowy zwieńczy prelekcja keynote’a – Jarosława Pałki – o frapującym tytule „Czy wydajność to jakość?”.

Pełna agenda konferencji dostępna jest na stronie www.qualityexcites.pl.

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest gliwicka firma Future Processing, która zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości oprogramowania. W FP ważny jest rozwój, dlatego też firma angażuje się w wydarzenia promujące ideę dzielenia się wiedzą i eksperckością członków całego zespołu, takie jak m.in. konferencja Future Dev Day, Quality Meetup, cykl meetupów i warsztatów „Fpadnij na…” oraz cykl spotkań dla studentów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania. Firma cały czas aktywnie poszukuje osób chętnych do dołączenia do teamu FP. Więcej informacji o możliwościach i ofertach znajduje się na www.kariera.future-processing.pl (kariera).

Facebook: www.facebook.com/quality.excites
Youtube: https://bit.ly/2RBoZZ6
Twitter: www.twitter.com/qualityexcites

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera