Konferencje, Wydarzenia, 05.02.2016

Konferencja WROC# develop yourself

Konferencja WROC# develop yourself

Mark Rendle, Ian Cooper, Chris Klug, Glenn Condron, Julie Lerman (oraz gość specjalny)- wiecie co łączy te osoby? Wszystkie będzie można spotkać 10 marca na wrocławskim stadionie miejskim, gdzie odbędzie się konferencja organizowana przez Objectivity.


Tym bardziej niezmiernie jest nam miło znaleźć się wśród partnerów tej konferencji.
WROC# jest naprawdę wyjątkową okazją dla specjalistów z branży, entuzjastów .NET i wszystkich spragnionych wiedzy z pierwszej ręki- od znanych i szanowanych ekspertów.
Celem konferencji jest zebranie w jednym miejscu światłych umysłów i umożliwienie im rozmowy na tematy bliskie sercu programisty .NET. Przyjdź i posłuchaj światowej klasy prelegentów. Poprzez uczestnictwo poszerzysz swoją wiedzę i będziesz mieć okazję do podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi osobami ze społeczności IT.

Pierwsza edycja WROC# (marzec 2015r.) sprowadziła do Wrocławia 400 osób. Konferencja składała się z sześciu 60-minutowych prelekcji na tematy dotyczące różnych aspektów programowania. Mieliśmy przyjemność posłuchać wybitnych prelegentów, a byli to: Chris Heilmann, Mark Seemann , Matt Ellis , Dan North, Maurice De Beijer i Chris Klug. Prelekcją wieńczącą WROC# był panel dyskusyjny, który poprowadził Dan North. I to okazało się wielkim sukcesem. Po prezentacjach zaprosiliśmy gości i prelegentów do wzięcia udziału w turnieju piłkarzyków (z nagrodami). Dobrze się bawiliśmy podczas zdjęć w fotobudce, jak również tańcząc i relaksując się przy degustacji dobrego piwa.

Co prawda rejestracja, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, już się skończyła, jednak organizatorzy nie zostawią nikogo z pustymi rękami. Dla tych, którym nie udało się dostać biletu jest dobra wiadomość- w dniu wydarzenia będzie można na żywo oglądać streaming ze wszystkich sesji.

Bez kogo WROC# nie mógłby się odbyć? Oczywiście bez organizatora i zarazem sponsora, czyli firmy Objectivity.
Partnerzy konferencji to: Microsoft, redgate, magazyn Programista, DevDay, dotNETomaniak, devtalk.pl, dotNetConfPL, Software Developer’s journal, 4programmers.net, devWarsztaty, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Women in Technology, Wrocław .NET User Group, warszawska grupa .NET, poznańska grupa .NET, łódzka grupa .NET, białostocka grupa .NET.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie tutaj: www.wrocsharp.com.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera