Spotkania Kraków, Wydarzenia, 10.06.2016

Kraków! meet.js + Women in Technology – rozpoczęcie lata!

grafikaFB

Coś tam pogadać to lepiej niż nie pogadać. Tak samo jak lepiej skorzystać z pogody i poznać nowych ludzi, niż spędzać czerwiec w domu. Dodajmy do tego ciekawe prezentacje, zimne piwo i pierwszą współpracę meet.js’a z Women in Technology – i wiesz, że przyjdziesz 24 czerwca do Warsztatu na Zabłociu 9.

 
Co się będzie działo? Będziemy świętować początek lata i słuchać świetnych prezentacji! Kto przyjdzie? Każdy kto zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i utrzymaniem aplikacji webowych. Front-endowcy, designerzy, UX-owcy. Mamy miejsce dla 200 gości i tak rozmaitych prelegentów, że każdy znajdzie coś ciekawego.
 
Kiedy już wchłoniemy dawkę nowej wiedzy, zostajemy w Warsztacie, który nieodparcie zachęca, żeby bawić się do świtu. Współpraca WiT i meet.js’a tworzy niepowtarzalną okazję do poszerzenia kręgu znajomych! Zbieramy programistów, projektantów i specjalistów UX obydwu płci, żeby mogli wymienić się wiedzą i (przy piwie) zabawnymi historiami z życia. To jest początek lata na jaki czekacie.
 
Dobrze się bawić to lepiej niż nie bawić.
 
Women in Technology
meet.js Krk
 
Do zobaczenia wkrótce!
 
 
AGENDA:
 
– Magda Firlit – Bierzemy na warsztat Twój team
 
– Arek Flinik – Covering Sweet Dreams in JS – short intro to Web Audio API
 
– Radek Szczygieł – UX/UI Design – skrzyżowanie inżynierii i humanistyki
 
– Paweł Kopyść – Narzędzia w warsztacie UXa
 
– Bartek Szewczyk – Piorunujący Elm 0.17
 
– Mateusz Ostafil – The Bot UX/UI
 
– Grzegorz Marzencki – Dependency Injection in Angular2
 
 
 
KONTAKT (sponsorzy/prelegenci):
 
Jeśli chcesz zostać sponsorem eventu, lub uważasz, że masz świetną prezentację z którą chcesz wystąpić, pisz: meetjskrk@gmail.com
 
 
 
SPONORZY:
 
Codete
„Misją Codete jest bycie liderem rynku IT w zakresie budowania strategii i rozwoju oprogramowania. Swoją jakość udowadniamy poprzez rosnącą rozpoznawalność na rynkach DACH i USA.
 
Dzięki tworzonym przez nas rozwiązaniom czołowe firmy IT mogą w elastycznych warunkach skalować swój biznes i przyspieszać jego rozwój. Równocześnie, razem z całym zespołem dbamy o to, aby Codete było najlepszym miejscem do pracy.”
 
 
 
Codewise
„Codewise to wyjątkowy projekt na mapie Krakowa, gdzie kreatywność i pasja spotykają nowe technologie. Najlepszym ludziom dajemy najlepsze warunki pracy – wokół tej prostej strategii zbudowano wizję firmy. Od 2011 roku jej działania koncentrują się na rozwoju narzędzi stosowanych w marketingu internetowym, obejmując dwa sztandarowe produkty Zeropark i Voluum. Zespół Codewise to międzynarodowe grono ponad 80 utalentowanych indywidualistów, a lista klientów marki obejmuje 200 różnych krajów. Marzysz aby do nas dołączyć? Koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy (http://codewise.com/careers/)”
 
 
 
Codecool
„Codecool to nowe, unikalne podejście do nauki programowania. Dzięki innowacyjnemu modelowi szkolenia, zapewniamy możliwość nauki programowania i rozwoju zawodowego w branży IT szerokiemu gronu młodych osób. Po ukończeniu 18 miesięcznego kursu gwarantujemy absolwentom pracę, a opłatę za kurs pobieramy dopiero po podjęciu pracy.
 
 
Szukamy doświadczonych, ale i pełnych entuzjazmu developerów, którzy mają predyspozycje i chęć do pracy z osobami marzącymi o karierze programisty. Dołącz do naszego zespołu w Krakowie.”
 
 
 
PARTNERZY:
 
TWF Conference 2016

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera