Konkursy, 08.11.2016

Let’s Code 2016 – konkurs programistyczny

Od 19 do 20 listopada w 8 miastach w Polsce przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje użytku społecznego. Za tę, która uznana zostanie za najlepszą, zespół otrzyma 10 000 złotych. Rywalizacja odbywa się w ramach nocnego konkursu programistycznego Let’s Code, organizowanego przez firmę Sii w jej 8 biurach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.

Let’s Code organizowany jest przez Sii już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy zaproponowali uczestnikom konkursu stworzenie aplikacji na 1 z 3 wybranych tematów: bezpieczeństwo lokalne, aplikacja zrzeszająca ludzi, aplikacja z obszaru biznesowego.

Stworzone aplikacje zostaną wstępnie ocenione przez jury, składające się zarówno z osób z wiedzą techniczną, jak i z osób, które ocenią przydatność społeczną i potencjał biznesowy programu. Aplikacje zaprezentowane na etapie lokalnym trafią do drugiego etapu, w którym zwycięski program wybiorą internauci w głosowaniu online na stronie internetowej Let’s Code: http://letscode.sii.pl

Poza interesującą tematyką do udziału w konkursie zachęca możliwość wygrania wartościowych nagród.
W pierwszym etapie członkowie najlepszych drużyn, wybranych w każdym z 8 miast, otrzymają słuchawki Bose – SoundLink. W drugim etapie konkursu autorzy zwycięskiej aplikacji otrzymają od firmy Sii nagrodę główną – 10 000 zł.
Aby zapisać się na konkurs, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się pod adresem www.letscode.sii.pl/rejestracja . Zapisy rozpoczynają się 3. października i potrwają do 10. listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów Sii sp. z o. o. jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.
Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 10 latach działalności Sii posiada w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Więcej informacji o firmie na stronie: www.sii.pl.

lets_code_poster_a4_small

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera