Kobiety w IT, Relacje, Spotkania, Spotkania Warszawa, Wydarzenia, 19.10.2019

Meetup urodzinowy Made in Poland: Petpit & Plants for humans

Praca, ludzie, pasja, marzenia… Podczas drugiego urodzinowego meetupu #10latWiT w Warszawie Małgorzata, wcześniej programistka, a obecnie trenerka psów powiedziała o historii powstania Petpit. Aplikacja jest owocem pracy całego zespołu. Jej głównym zadaniem jest pomoc właścicielom zwierząt w opiece nad swoimi pupilami poprzez edukację oraz możliwość szybkiego znalezienia potrzebnych usług.

Olga z Plants for humans po wielu latach doświadczenia pracy w korporacji postanowiła również iść za głosem serca i pracować w otoczeniu roślin. Opowiedziała o cieżkiej pracy, która jest nieodłącznym elementem założenia własnego biznesu oraz trudnościach, z jakimi musiała się zmierzyć już na starcie. Prelegentka podkreśliła, jak ważna w takich chwilach jest determinacja oraz wsparcie najbliższych.

To był wyjątkowy event o tym, jak można porzucić wszystko i robić to, co się kocha. Spotkanie miało miejsce w zaprzyjaźnionej Przestrzeni from Facebook.

Autor: Olga Strembska

dav

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera