Konferencje, Partnerzy, 26.05.2015

Mobiconf 2015

Mobiconf 2015

Już 1-2 października na krakowskiej scenie technologicznej spotkają się najbardziej doświadczeni programiści i graficy reprezentujący m.in. Smashing Magazine, Spotify czy Wunderlist. A to za sprawą międzynarodowej konferencji Mobiconf, która poświęcona jest aplikacjom mobilnym, rozwiązaniom biznesowym z tego obszaru oraz zagadnieniom UX, UI.

Rok temu organizatorzy ściągnęli do Krakowa specjalistów z Facebooka, Skyscannera, Shazam, JetBrains czy eBaya, a udział w wydarzeniu wzięło blisko 300 osób. Ten rok zapowiada się jeszcze lepiej! To już pewne, że Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Kevin Goldsmith i John Sundell (Spotify) czy Cesar Valiente (Wunderlist) przybędą na drugą odsłonę konferencji.

Aktualną listę prelegentów można znaleźć pod linkiem – speakerzy.

Organizatorzy przy organizacji Mobiconf 2015 poszli jeszcze o krok dalej, ponieważ do współpracy zaprosili różne grupy, takie jak: Łódź WiOSłuje, Android Developers Backstage, ToruńJUG czy Women in Technology, które skupiają pasjonatów technologii mobilnych. I tu dobra wiadomość, wciąż można dołączyć i poszerzyć zasięg tej społeczności. Zainteresowani mogą wysyłać maile na adres: hello@mobiconf.org.

Do końca maja będzie otwarte call for papers. Jest to jedyna taka okazja, by dołączyć do grona prelegentów podczas tego wydarzenia. Propozycje prezentacji można wysyłać na – call for papers. Ze względu na powiększające się audytorium, Mobiconf odbędzie się w krakowskim Multikinie. Organizatorzy otworzyli już rejestrację, a do końca czerwca można kupić bilety po obniżonej cenie.

Sponsorami wydarzenia są: Kontakt.io, Proto.io.
Patroni Medialni: ThinkApple.pl, Smashing Magazine, iMagazine, Connected Magazine, Instalki.pl.
Partnerzy: Łódź WiOSłuje, Women in Technology, Colab, Android Developers Backstage, Android Developer Group Poznań, Młodzi w IT, Polsih JUG Toruń JUG.

Organizator: miquido.com

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera