Konkursy, 17.09.2015

Nagroda im. Wojtka Sołtysa dla wybitnej osobowości za aktywność i niesienie pozytywnych zmian.

Wyjątkowa nagroda dla wyjątkowych ludzi.

Nagroda dla wybitnej osobowości za aktywność i niesienie pozytywnych zmian im. Wojtka Sołtysa, JCI Kraków.

Wojtek Sołtys był postacią nietuzinkową i wyjątkową. Mimo młodego wieku wyróżniał się mnóstwem aktywności­ był lekarzem, inwestorem giełdowym, kierownikiem restauracji, członkiem zarządu Junior Chamber International Kraków oraz sportowcem. Zginął tragicznie w wieku 27 lat, jednak jego przyjaciele chcieli, aby pamiętano o Nim zawsze. Tak powstała idea Nagrody im. Wojtka Sołtysa.

W okresie od 1 do 30 września 2015r. organizacje i osoby indywidualne mogą zgłaszać kandydatów do nagrody w dwóch kategoriach:

Przedsiębiorczość – osoba przedsiębiorcza, aktywna w obszarze biznesowym, posiadająca swoją firmę lub działająca w sposób przedsiębiorczy w biznesie,
Charytatywność – działalność społeczna na rzecz innych osób, grup społecznych itp.

Nagroda skierowana jest do osób do 27 roku życia i które w swoich dokonaniach mogą pochwalić się osiągnięciami przekraczającymi działania ich rówieśników. Poszukiwane są osoby aktywne, dynamiczne, które w swoich środowiskach uznawane są za nietuzinkowe, ale które działają za krótko, aby być zauważonym przez media i szeroką opinię społeczną.
Laureaci w każdej kategorii otrzymają pamiątkową statuetkę oraz kwotę 1500 zł.

Kapituła Nagrody w roku 2015: ks. Jacek Stryczek (krakowianin, prezes Stowarzyszenia WIOSNA), prof. Jerzy Sadowski (krakowianin, jeden z najlepszych kardiochirurgów na świecie), Konrad Hernik (krakowianin, prezes Grupy Armatura).

Jeśli znacie kogoś, kto zasługuję na tę nagrodę, to do dzieła 🙂
Wystarczy wejść na stronę www.nagrodawojtka.pl i wypełnić formularz.

Życzymy powodzenia 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera