Konferencje, Wydarzenia, 19.06.2019

Najbardziej wybuchowa konferencja IT w Polsce – już w sierpniu w Krakowie!

Zupełnie nowa i naprawdę wybuchowa – to pierwsza edycja konferencji dynamIT. Mieszanka wszystkiego co najlepsze na polskiej scenie IT organizowana w samym sercu Krakowa, czyli zabytkowym Browarze Lubicz. Programujesz? Nie może Cię tam zabraknąć!

Dwie ścieżki pełne merytorycznych prezentacji, świetni prelegenci i niezwykła klimatyczna lokalizacja – zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Kto pojawi się na scenie 17 sierpnia? Posłuchacie między innymi Mariusza Gila, Jarosława Pałki, Dominika Przywary, Iwony Kubowicz… Długo by wymieniać, bo na dynamIT wystąpi przed Wami aż 19 ekspertów! Oprócz pełnowymiarowych prezentacji odbędą się również krótkie i inspirujące lightning talki, a po wszystkim – wybuchowe after party. Pełna agenda już dostępna!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konferencja dynamIT jest interdyscyplinarna, a organizatorzy stawiają przede wszystkim na różnorodność tematów. Nie zabraknie opowieści o aplikacjach webowych, unikatowych niskopoziomowych pokazów, opisów przerażających dziur w security, ciekawostek o komputerach kwantowych… Merytoryczne prezentacje poprowadzone przez ekspertów zapewnią Ci dużo praktycznej wiedzy – niezależnie od technologii, w której na co dzień pracujesz, na dynamIT na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dzień przed konferencją, w piątek 16 sierpnia, odbędą się warsztaty z mikroserwisów w .NET Core prowadzone przez Piotra Gankiewicza. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć pracę z rozproszonymi usługami i poznać podstawy działania mikroserwisów – to idealna okazja by nauczyć się tego od prawdziwego specjalisty.

Zachęcamy do udziału zarówno w konferencji, jak i w szkoleniu – bardzo cieszymy się, że dynamIT dołączył do mapy polskich eventów branżowych. Bilety znikają z dnia na dzień, więc jeśli chcesz wziąć udział – nie zwlekaj. My tam będziemy! 🙂

Więcej informacji znajdziesz na twitterze oraz facebooku.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera