Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 27.02.2017

Napisz swój pierwszy test w Javie | QA Courses & WiT Wrocław

Kiedy: ​22 marca 2017 roku, od​ godz. 17:00, czas trwania: 2-3​ godziny.
Gdzie: zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o tym mailowo.
Kto: QA Courses, mentorzy to Irena Szumowskaja i Oleg Manzhos.
Dla kogo: szkolenie jest przeznaczone dla osób, które pracują jako testerzy manualni, nie znają Java i nigdy wczesnej nie pisali testów automatycznych.
Liczba uczestników: 25.

Zapisy: pod adresem qacourseswit.eventbrite.com.
Uczestnicy zostaną wybrani spośród zgłoszeń. Na wysłanie zgłoszenia macie czas do wtorku, 14 marca, do godz.20:00. Do piątku, 17 marca, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Zastrzegamy, że e-maile wyślemy tylko do osób, które się dostały i do osób z listy rezerwowej. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, (ale muszą do nas dojść do 14.03. godz.20:00).

Inne: warsztaty bezpłatne, trzeba przynieść swojego laptopa (instrukcję instalacji środowiska otrzymają zakwalifikowane osoby).

QA-courses.com – to zespół profesjonalistów, który zebrał razem wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie praktycznego testowania i przekazuje tę wiedzę testerom w celu podniesienia kwalifikacji testerów w całej Polsce. Pierwszy kurs startował w październiku, przez 5 miesięcy praktyczne kursy www.qa-courses.com doceniło już 40 testerów. Na dzień dzisiejszy QA Courses prowadzi cztery kursy:

1. Programowanie w języku Java dla testerów
2. Programowanie w języku Python dla testerów
3. Selenium WebDriver kompletny przewodnik
4. Testowanie wydajności stron www
Kursy prowadzi fachowiec światowej klasy – Aleksiej Barancew. Pracuje on w grupie rozwoju Selenium oraz już od 20 lat profesjonalnie zajmuje się praktycznym testowaniem.

Logo QA courses

Mentorzy:

Irena Szumowskaja – pracuje jako tester automatyczny w języku Java (Selenium WebDriver + TestNG) Specjalizuje się w testowaniu programów z dużym wolumenem danych. Pracowała z systemami mobilnych operatorów i zajmowała się testowaniem finansowych i webowych projektów. W sektorze IT ponad 5 lat.

Irena Szumowskaja

Oleg Manzhos – is QA automation engineer in Dataart (www.dataart.com.pl) company, Wroclaw. Oleg has overal 13 years of experience in QA (manual + automation). Testing experience is in domains that are in trend now, such as healthcare, e-commerce and finance. His main stack of technologies is Java + Selenium WebDriver + unit testing frameworks. Oleg likes to get familiar with new tools and utilities and tries to help people to change their line of business to IT.

oleg manzhos

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera